Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od čapik »

Oakley píše:
Dejvidos píše:jeste si zkus zjistit svoje pojisteni jak by ti to vychazelo. Ja mam auto pres skofin uver se zustatkovou hodnotou abych platil mesicne co nejmene a mam svoje vlastni pojisteni - zapocitavaji se mi bonusy jak na povinne tak na havarijni.

Pred mesicem jsem si to po roce nechal prepocitat jako kdybych zalozil novou pojistku a slo to po bonusech jeste o 4tis dolu, to jsem cumel !
Tak ono obecně u havarijka se vyplatí každej rok smlouvu vypovědět a uzavřít novu. Je blbost platit pojištění jako za nový auto cca 700tis, když už za rok je to auto s hodnotou 500tis (jen příklad)Tak je zbytečný platit víc, když pojišťovna ti proplatí potom aktuální cenu auta podle jejich tabulek.
čapik píše:no pokud nad tím uvažuješ, tak rozhodně škofin s nulovým navýšením. Nepřeplatíš ani korunu
Akorát mají podmínku, že dáš minimálně 30% akontaci a uzavřeš pojisstku přes ně, takže bude splátka leasingu včetně pojistky :wink:
přesně tak, málo lidí to ví, a pojišťovny na tom vydělávají jako mourovatý....
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od šimek »

čapik píše:
Oakley píše: Tak ono obecně u havarijka se vyplatí každej rok smlouvu vypovědět a uzavřít novu. Je blbost platit pojištění jako za nový auto cca 700tis, když už za rok je to auto s hodnotou 500tis (jen příklad)Tak je zbytečný platit víc, když pojišťovna ti proplatí potom aktuální cenu auta podle jejich tabulek.
Akorát mají podmínku, že dáš minimálně 30% akontaci a uzavřeš pojisstku přes ně, takže bude splátka leasingu včetně pojistky :wink:
přesně tak, málo lidí to ví, a pojišťovny na tom vydělávají jako mourovatý....
Za ty 4 roky dám na pojistkách, rozpočítané v leasingu cca 80 litrů, mám kopletní pojištění, jinak to ani nejde, pořád je to polovička oproti tomu co bych přeplatil na starém autě. Jo, mám v tom ještě EuroGap a nechal jsem si rozpočítat i veškeré věci navíc, takže ze začátku zabolelo jenom těch 157 tis.

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od durosko »

Ja vám chlapci neviem ale 2.0TFSI (TSI) fajn prečo robiť kompromis hm ???

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od Benne »

molczik píše:
šimek píše: On chce ale funglovku a ne GTI malo jazdene. :lol:
Přesně. Navíc Jetta GTI by se sháněla docela blbě. :lol:
ja som pisal GTI, neviem ci sa ponuka aj GLI v Europe. Bolo to myslene len ako vtip :|

Uživatelský avatar
jettaTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 01.06.2008 22:09
Bydliště: Vysočina

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od jettaTDi »

s 0 navýšením skutečně nepřeplatíš ani korunu, táta to počítal taky kolikrát a je to tak. Zeptám se, letos už jde leasing min. na 5 let že? Já to chtěl stihnout minulý rok, to bylo ještě na 3 roky. Jinak sem si nechal k tomu namontovat za nějakých 8tis nebo kolik přesně to bylo zámek zpátečky a tím sem dostal slevu myslím na pojištění 10%, už si nejsem přesně jist, takže to ve výsledku vyjde tak, že vlastně máš ten zámek zpátečky zadarmo.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od šimek »

jettaTDi píše:s 0 navýšením skutečně nepřeplatíš ani korunu, táta to počítal taky kolikrát a je to tak. Zeptám se, letos už jde leasing min. na 5 let že? Já to chtěl stihnout minulý rok, to bylo ještě na 3 roky. Jinak sem si nechal k tomu namontovat za nějakých 8tis nebo kolik přesně to bylo zámek zpátečky a tím sem dostal slevu myslím na pojištění 10%, už si nejsem přesně jist, takže to ve výsledku vyjde tak, že vlastně máš ten zámek zpátečky zadarmo.
Mám tušáka, že už minulý rok to bylo na 5 let a já jsem měl dvě možnosti 36 - 48 měsíců a akontace byla u obou variant 30%.

Uživatelský avatar
jettaTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 01.06.2008 22:09
Bydliště: Vysočina

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od jettaTDi »

právě že my sme chtěli stihnout ještě na 3 roky, tak sme to uzavřeli minulý rok v prosinci. Od novýho to mělo být na 5 let. A 100% to říct nemůžu.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jetta - jaký vybrat motor? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od šimek »

jettaTDi píše:právě že my sme chtěli stihnout ještě na 3 roky, tak sme to uzavřeli minulý rok v prosinci. Od novýho to mělo být na 5 let. A 100% to říct nemůžu.
Tak takhle to taky nevím, já měl za to, že těch 5 let bylo už minulý rok...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“