ukončení výroby G5 GTI/R32

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

satula
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 07.04.2008 18:21
Bydliště: Teplice

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od satula »

čapik píše:
satula píše:Koukal sem ted do DE konfigurátoru a nabídka motorů pro G VI je z mého pohledu katastrofa, snad brzy přijdou s něčim lepším, do tý doby zůstanu věrnej G V, no manželka votravuje, že chce taky golfa, měl jsem v plánu GTI normál, ale mám smůlu, tak snad někdy jindy
tak manželce kup Scirocco 2,0 TSI :wink:
nevim, nějak mě to auto nevzalo, potřebuju 5 dveří

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od FandisR32 »

8O jee tak to je nálož 8O myslel jsem že R32 jde přez míč 8O někde jsem viděl test - SUBARU STI vs. MITSUBISHI EVO9 vs. VW GV R32 :mrgreen: čuměl jsem jak péro z gauče bo to dopadlo:
1.MITSUBISHI
2.VW
3.SUBARU
fakt by mě zajímalo, jestli je to pravda 8)[/quote]

no ono se pres ten milion prehoupne ani nemrknes. to je: ja bych t¨chtel tohle a pak tamhle to a najednou jses pres mega ani nemrknes.
Jinak ten test jsem taky cetl je to presne tak
1.MITSUBISHI
2.VW
3.SUBARU
bylo to v magazinu TOP GEAR (moc pekny cteni je videt ze to nemusi mit 300 koni a buhvi ja nevim co)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od čapik »

přesně, jde o požitek z jízdy, jde o jízdní vlastnosti, a ne o zrychlení v přímce :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Daywalker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 05.09.2008 02:55

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od Daywalker »

Zdravím Vás... Nevydržal som a po prečítaní toho, čo ste tu s tolkým smútkom napísali ohladom ukončenia výroby G5 Gti/R32 sa samozrejme pripájam ale zároven oznamujem že som si ako posledný stihol ešte jedného objednat a teraz už pekne stoji pred barákom :D . A to ani neviete aká to bola náhoda, ale som strašne rád že som to stihol :wink:

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od Dejvidos »

Daywalker píše:Zdravím Vás... Nevydržal som a po prečítaní toho, čo ste tu s tolkým smútkom napísali ohladom ukončenia výroby G5 Gti/R32 sa samozrejme pripájam ale zároven oznamujem že som si ako posledný stihol ešte jedného objednat a teraz už pekne stoji pred barákom :D . A to ani neviete aká to bola náhoda, ale som strašne rád že som to stihol :wink:
no tak sup uz jsem nalupej naky fotecky do skece (ne) jen muj golf, jinak gratulace, dobra volba !!! :-) 8)

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od durosko »

a od kial si ??? hm bo včera sa mi na riť lepilo nejake červené GTI. :))
Daywalker píše:Zdravím Vás... Nevydržal som a po prečítaní toho, čo ste tu s tolkým smútkom napísali ohladom ukončenia výroby G5 Gti/R32 sa samozrejme pripájam ale zároven oznamujem že som si ako posledný stihol ešte jedného objednat a teraz už pekne stoji pred barákom :D . A to ani neviete aká to bola náhoda, ale som strašne rád že som to stihol :wink:

Daywalker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 05.09.2008 02:55

Re: ukončení výroby G5 GTI/R32

Příspěvek od Daywalker »

Tak zajtra tu hodim fotky... nech ohodnotite :D ... a som z RK a lepit sa ani nie skor vsetko hned predbehnem :lol: .

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“