skusenost s PAYPALom

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

skusenost s PAYPALom

Příspěvek od tetovany »

len sa s vami chalani chcem podelit o jednu skusenost.
21.12.2008 som od jedneho chlapika z floridy kupil APR vyfuk na moju jettu.. za 437 dolarov..
lenze co sa nestalo, vyfuk nechodil a nechodil.. 30 dni neskor som napisal email predajcovi.. a nic.. nato som napisal staznost na Paypal. na druhy den predajca vstal z mrtvych a jeho reakcia na paypal claim? "teraz ti to uz neposlem!" sialene..on to mal stale doma...
napisal som mu email ze ma moj paypal a vie co ma robit.
jeho odpoved" haha, zaplatil som ucty s tvojimi peniazmi a nemam na postovne"
nasral som sa.. vygoogloval jeho email a ani netusite kolko informacii sa da takto zistit o cloveku..
nasiel som ho na piatich forach.. na vsetky som sa prihlasil.. zistil som jeho mobil, pretoze predaval kameru a mal tam kontakt, lenze nefungovalo, asi ho odpojili ze neplatil
nasiel som jeho fotky, auto,,jetta fahrenheit presne ktoru v poradi z 1200 vyrobenych.
To ma neuveritelne nasralo, vidiet jeho f...n face.
10 dni po staznosti na paypal prisla odpoved.. nemozeme vam vratit peniaze kym predajca neposle peniaze na svoj paypal..a my nemozeme zasahovat na ucet kam boli tieto financie presunute. to je jasne ze neposle ked tam ma 437 dolarov dlh..volal som do paypal.. prijemnym hlasom ma poslali do p... a pritom si beru peniaze za transakcie (v mojom pripade 17 dolarov) a ked ma prepajali do kancelarie na staznosti tak som cakal s prijemnym hlasom vraviacim aky je paypal bezpecny . WTF?
takze paypal je velky bullshit..!!!!!
zavolal som do banky z ktorej karty som platil.. neplatil som debit ale credit kartou a to ma zachranilo!! moja credit card company mi behom tyzdna vratila vsetky peniaze!!
parada, fakt sa mi odlahlo.
hned nato mi prisiel email od paypal .. anketa ako som spokojny s paypalom..poslal som ich do p..
s paypalom som skoncil a vratene peniaze idem hned vyuzit a chipnut to na REVO stg1
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: skusenost s PAYPALom

Příspěvek od Benne »

ty brdo,tak to je neprijemne :( ludia su svine,ale az taketo ? 437 dolacov je sakra dost, hajzel jeden. A ja mam debetnu kartu, takze si musim dat sakra pozor, od koho co kupujem :/

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“