Mříž do kufru

2003 - 20..

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
trepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.07.2015 08:54

Mříž do kufru

Příspěvek od trepik »

Zdravim,
potřebuji pořídit do kufru mříž kvůli psovi. Už mě tak nějak nebaví, že když s nim jedu na nákup, tak se mi vždycky uvelebí na místě řidiče. Sice je to dobrý zabezpečení, ale v tomhle počasí to moc nepřispívá čistotě interieru :). Chtěl jsem se zeptat a poprosit o radu, jakou ideálně pořídit? Máte s nima někdo nějakou zkušenost? Kde ideálně pořídit? Je to rv 2004 jestli to má nějakej vliv.
Předem díky za rady.

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru

Příspěvek od Kwapo »

Součástí standartní výbavy bývala síť, která byla za zadníma sedačkama a až po strop. Tedy alespoň já jí tam mám.
Nebo pak záleží, jak velkého psa máš. My osobně vozíme psa v přepravce v kufru. Je to asi nejlepší řešení s ohledem
na bezpečnost a komfort cestování, jak pro nás, tak pro psa.

trepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.07.2015 08:54

Re: Mříž do kufru

Příspěvek od trepik »

No, tak jelikož nejsem první majitelé, tak bohužel netušim, jestli to bylo nebo nebylo ve standardní výbavě :). Máme labrouše, takže je to střední (trochu větší) pes. Přepravku bohužel nemáme a jelikož k tomu většinou vozíme i kočár, tak přepravku jako takovou asi budu muset vyloučit... Takže spíš bych to viděl na tu mříž... Ale když jsi zmínil tu síť, nevíš, na kolik by tak nějak přišla? A nebo na kolik by mohla vyjít ta přepravka?

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru

Příspěvek od Kwapo »

Tak já myslel že taky síť nemám, ale nakonec jsem ji v autě našel. vzhledem k tomu, kolik je tam přihrádek a kastlíků, mi to chvilku trvalo.
Měl jsem ji v kastlíku v kufru na zemi, mezi rezervou a zadním sedadlem. Ale nevím, jakou verzi máš (7/5 míst, rezerva/bez ...).

Každopádně síť prodává borec třeba tady za 2.000,- http://www.sbazar.cz/DEU/detail/1148213 ... o-prostoru" onclick="window.open(this.href);return false;

A přepravka na labradora by ti asi fakt zabrala dost místa v kufru a cena by byla tak +-1.500,- ... ale to jen odhaduju. Na našeho malého
psa stála kolem 1.200,- myslím.

fejfik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 07.09.2015 18:51

Re: Mříž do kufru

Příspěvek od fejfik »

Stejný problem byl i u mě. Síť jsem neměl ale přípravu ve stropnici jo. Stejně jsem se rozhodl pro přepravku ale není to nic levného na většího psa. Já dával za použitou 2500 a nova stojí 6000 :-)

Minulý týden jsem koupil síť original nepoužitou za 500 z bazoše :good:

Jave
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.06.2016 16:02

Re: Mříž do kufru

Příspěvek od Jave »

Ahoj, mel bych dotaz ohledne te site. Pred par tydny jsem privezl domu Tourana 2012. Ve strope mam na sit pripravene diry, ale auuto jsem prolezl, ale zadnou sit nenasel (coz je skoda, protoze bych ji vyuzil). Chtel bych koupit nejakou pouzitou, ale zmatlo me, ze existuji asi 3 ruzne verze. Nemohl by mi nekdo poradit?

Petr1972
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.12.2018 10:27

Re: Mříž do kufru

Příspěvek od Petr1972 »

Ahoj, kdyby někdo potřeboval, tak nabízím mřížku. R.v. 2007.
737104233

Odpovědět

Zpět na „Touran“