MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

2003 - 20..

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od parizek_ltm »

Ahoj,
nabídl jsem se, že tu budu dohlížet na pořádek - a jak to tak vypadá, dá mi to kousek práce ho ze současného stavu vybudovat :)
Každopádně od zítra se budu snažit témata přesunout do přehlednějších kategorií a následně nastolim nějaké pravidlo, aby pořádek zůstal. Věřím, že to bude ku prospěchu všech - stačí se podívat na ty autobusáky se Sharanama, jak to tam maj hezký :lol:

Pokud máte nějaké nápady na vylepšení, sem s nima, budu se to snažit postupně vstřebávat a vylepšovat.

Ať to jezdí :wink:

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: Váš nový moderátor :-)

Příspěvek od Tauič »

Ahoj, je fakt, že dřív jsem patřeil do sekce Golf4/Bora a přehlednější to tam malinko bylo, ale to mi tak neva. Spíš mi tu schází něco takovýho, jak to napsat? Prostě tam jsme měli svoji rubriku která se jmenoval "nejen můj golf" a v té rubrice měl každý člen své téma o svém voze, kde ho popsal, vložil svoje fotky, ostatní mohli vkládat komentáře, postupem se vkládal fotky z úprav, při koupi nějakého doplnku atd. Když by souhlasili i ostatní něco podobného bych uvítal i zde! např: Naši Tourani a každý by si tam založil svoje auto ( Tauičův Touran, Tomisovo TDI, Touran by ROBIINU.... :) jsou to jen příklady)

Je to pouze návrh
Naposledy upravil(a) Tauič dne 28.02.2009 22:05, celkem upraveno 1 x.
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Re: Váš nový moderátor :-)

Příspěvek od Rob187 »

dost dobréj návrh, souhlasím :D

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

Re: Váš nový moderátor :-)

Příspěvek od T150 »

to by mohlo bejt ok
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Váš nový moderátor :-)

Příspěvek od parizek_ltm »

To, o cem mluvite, by mela byt podsekce. Uznavam, ze me neco takoveho taky uz napadlo.
Musela by to byt samotna podsekce, aby si kazdy mohl zalozit tema pro sveho mazlika. To by potom mohlo fungovat jako hezky mazlikuv zapisnik.
Zkusim to vznest na vedeni a uvidime.
Byl jsem ted mimo na lyzovacce a koukam, ze mam zase co delat :) :roll:

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: Váš nový moderátor :-)

Příspěvek od Tauič »

jj tak nějak jsem to myslel. Podsekce. Zkus to nějak navrhnout, zařídit... myslím, že by to mohlo být fajn. Díkes

Ps ostatním touranistům - mrkněte do sekce G4/bora, jak je to tam řešené. Jsou to právě ty podsekce ( motor, interiér, hi-fi, alu...) je to přehledné a hezké :wink:
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

Re: Váš nový moderátor :-)

Příspěvek od T150 »

Tauič píše:jj tak nějak jsem to myslel. Podsekce. Zkus to nějak navrhnout, zařídit... myslím, že by to mohlo být fajn. Díkes

Ps ostatním touranistům - mrkněte do sekce G4/bora, jak je to tam řešené. Jsou to právě ty podsekce ( motor, interiér, hi-fi, alu...) je to přehledné a hezké :wink:
jojo taky tam občas chodim a je to tam dobře řazený ;-)
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od alesino »

ahoj ...
myslíš , že by se tady dalo v naši Touranové sekci udělat trochu pořádek jako na ostatních sekcích VW / třeba v SAG to mají krásně řazený / ...
témata jako motor , převodovka , světla , navigace ap. ...
trochu to protřídit a přesunout tam kam má , ať se dá v tom trochu orientovat ...
Teď o prázdninách budeš možná asi trochu více vytížený , ale kdyby se ti chtělo a měl čas bylo by to super ...
Díky moc ...
Děkuji za případnou podporu ,souhlas či nesouhlas ostatních členů v této sekci ...
*** alesino ***

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od ROBIINU »

alesino píše:ahoj ...
myslíš , že by se tady dalo v naši Touranové sekci udělat trochu pořádek jako na ostatních sekcích VW / třeba v SAG to mají krásně řazený / ...
témata jako motor , převodovka , světla , navigace ap. ...
trochu to protřídit a přesunout tam kam má , ať se dá v tom trochu orientovat ...
Teď o prázdninách budeš možná asi trochu více vytížený , ale kdyby se ti chtělo a měl čas bylo by to super ...
Díky moc ...
Děkuji za případnou podporu ,souhlas či nesouhlas ostatních členů v této sekci ...
*** alesino ***
Je to tak :!: Některá témata jsou zde 2x ,protože se novým lidem ta nechce vše pročítat :?: . tak raději založí nové téma. Souhlas s Alešem-
Díky
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
pan tovarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 17.11.2009 20:59
Bydliště: Kerkonoše

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od pan tovarnik »

Taky se přidávám k alesinovi, škoda že tu nefunguje něco jako vyhladávač slov že bych třeba zadal převodovka a našlo to třeba 5 vláken kde je v nadpisu převodovka atd. to by bylo super.
Občas zazlobí ... ale jinak super autíčko jak říká můj mladší synek, Tujánek. :-)

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od parizek_ltm »

Caute panove,
omluvuju se a priznavam, ze jsem vas ted zanedbaval :)
Zkusim se k tomu dokopat v prubehu tydne. Nejvic by mi v tom take pomohlo, kdyby lidi cetli pravidla, coz se bohuzel moc nenosi nikde, frk nove tema a je to :?

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od jtoxx »

bylo by to moc pekny. Muzu se nabidnout jako MOD. Delam Moda uz celkem dlouho na androidforum.cz takze neni problem se znalosti jak to chodi. A ty sekce by moc pomohli. Chodim moc rad na passat3C/CC sekci kde to maji vzorove a je radost si prohlizet tuhle sekci.

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od Karapítko »

Je fakt, že tady pařez moc nebejvá a že to tu roste jako dříví v lese, ale Toxíku, tebe jsem taky ještě nikdy neviděl - nechceš se nám někdy ukázat :?:
A teď nemyslím fotku. My by jsme si tě prohlídli a mohli by jsme udělat zase nějakej minisrazík - Amogh by se možná taky přidal bo toho jsme taky ještě nikdy neviděli - co ty na to :?:
Nám stačí málo - na nohec toho moc nepotřebujeme. Buřta opečeme kdekoliv, nebo hodím flákotku do udírny.
To by nám mohlo hezky vylepšit sekci. Bo dvakrát za sebout problém s turbem - to je řádný téma a Honza to sem ani nepověsil :(
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od jtoxx »

Covece ja bych moc rad, ale ocekavame prcka a neni vubec cas. Ted sem mel donedavna taky problemy s autem, vymena motoru a prace je taky do aleluja. Ale nejlepsi by to bylo nekdy na jare. Za auto bych se stydel v tehle fazi. Ponicenej tapecir vpredu, odrenej lak sem a tam. Ale jaro je idealni na upravy a mohl bych to dat casem do kupy. To bych mohl propojit s cestou na moravu k pribuznym. :)

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: MODERÁTORSKÁ OZNÁMENÍ A NÁVRHY VYLEPŠENÍ SEKCE

Příspěvek od Karapítko »

Hele žádnej problém - měl jsem pocit, že by jsi trochu času měl mít, když jsi si dobrovolně řekl o Modera.
A to o čem píšeš je typický profil Touranisty - proto je sekce navštěvovaná řídce a sraz je malý zázrak :( .
Je důležité zachovat paniku...

Odpovědět

Zpět na „Touran“