Mám ho chipnout?

Závodní vozy, technika, úpravy

Moderátor: pajice

Infernal_Vampire

Re: Mám ho chipnout?

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Majsha píše:A co cekas od 1.6 atmosfery ?? Ze vykon okamzite vzroste o desitky kilowatt a po nastartovani ti načipovani kone s mohutnym rachotem urvou stefty na kolech a smotaj poloosy do spiraly ?
Nečekal jsem nic, atmosféru bych nechipoval. Jen jsem hodil tabulku hodnot a komentář tak se hned nečerti. :gey:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Mám ho chipnout?

Příspěvek od Majsha »

Infernal_Vampire píše:
Majsha píše:A co cekas od 1.6 atmosfery ?? Ze vykon okamzite vzroste o desitky kilowatt a po nastartovani ti načipovani kone s mohutnym rachotem urvou stefty na kolech a smotaj poloosy do spiraly ?
Nečekal jsem nic, atmosféru bych nechipoval. Jen jsem hodil tabulku hodnot a komentář tak se hned nečerti. :gey:
Jestli chces opravdu neco EXTRA, tak si zajed do Brna do ABC Tu*ingu (at nedelam spatnou reklamu, to zvladaj sami :lol: ) a nech si vocipovat auto tam. Vykon budes mit jeste mensi nez kdyz jsi tam prijel.Taky se dozvis ze tomu aspon 500 km nesmis moc slapat aby si "vsechno sedlo" a aby si "ridici jednotka zapsala mapy" :lol:

Infernal_Vampire

Re: Mám ho chipnout?

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Majsha píše:Jestli chces opravdu neco EXTRA, tak si zajed do Brna do ABC Tu*ingu (at nedelam spatnou reklamu, to zvladaj sami :lol: ) a nech si vocipovat auto tam. Vykon budes mit jeste mensi nez kdyz jsi tam prijel.Taky se dozvis ze tomu aspon 500 km nesmis moc slapat aby si "vsechno sedlo" a aby si "ridici jednotka zapsala mapy" :lol:
Ne děkuji, pokud budu chtít chip tak se obrátím na chiptunera. Slyšel jsem na něj samou chválu. :wink: Momentálně budu rád, když vyměním světla a kola bo není moc financí a hlavně před Vánoci. :lol:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám ho chipnout?

Příspěvek od Thomas »

Majsha píše:
Infernal_Vampire píše: Nečekal jsem nic, atmosféru bych nechipoval. Jen jsem hodil tabulku hodnot a komentář tak se hned nečerti. :gey:
Jestli chces opravdu neco EXTRA, tak si zajed do Brna do ABC Tu*ingu (at nedelam spatnou reklamu, to zvladaj sami :lol: ) a nech si vocipovat auto tam. Vykon budes mit jeste mensi nez kdyz jsi tam prijel.Taky se dozvis ze tomu aspon 500 km nesmis moc slapat aby si "vsechno sedlo" a aby si "ridici jednotka zapsala mapy" :lol:
Delas si pr**l :lol: :lol: :lol: :lol: Jako slysel sem toho o nich fakt dost a samy lepci, ale tohle uz je moc velkej extrem :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Mám ho chipnout?

Příspěvek od Majsha »

Thomas píše:
Majsha píše: Jestli chces opravdu neco EXTRA, tak si zajed do Brna do ABC Tu*ingu (at nedelam spatnou reklamu, to zvladaj sami :lol: ) a nech si vocipovat auto tam. Vykon budes mit jeste mensi nez kdyz jsi tam prijel.Taky se dozvis ze tomu aspon 500 km nesmis moc slapat aby si "vsechno sedlo" a aby si "ridici jednotka zapsala mapy" :lol:
Delas si pr**l :lol: :lol: :lol: :lol: Jako slysel sem toho o nich fakt dost a samy lepci, ale tohle uz je moc velkej extrem :lol:

Fakt si jako pr**l nedelam :) Chipovali takhle kamosovi Fokuse a tohle mu rekli

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám ho chipnout?

Příspěvek od Thomas »

Majsha píše:
Thomas píše: Delas si pr**l :lol: :lol: :lol: :lol: Jako slysel sem toho o nich fakt dost a samy lepci, ale tohle uz je moc velkej extrem :lol:

Fakt si jako pr**l nedelam :) Chipovali takhle kamosovi Fokuse a tohle mu rekli
Ale tak je fakt ze data si musi poradne sednout a jednotka si to zrovnatak musi zapsat za usi a to nakkou dobu trva :lol: :lol: :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Odpovědět

Zpět na „Motorsport“