vr6 a kompresor???

Závodní vozy, technika, úpravy

Moderátor: pajice

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od mike_sirbu »

No tak jak to tady čtu tak jsem asi další idiot co chce upravit vr6 :lol:.Ale nikoho o rady žádat nebudu protože mi stačí jak tady lidi na tohle téma reagují!Proč sem rovnou nenapíšete za kolik mu to poskládáte at je klid.Stačí vědet že ten upravenej motor nevydrží věčně a co se týče dílů na vr6 turbo,třeba svody atd... tak stačí umět používat internet a máš za luxusní peníze komplet všechno na přestavbu a hlavně nové!!!!!!!!Poskládat to umí asi každej kdo někdy motor rozdělal a složil,ale sladit to to už umí málo kdo.Není to ale jenom upravit si motor,to jde dál a dál!První je na řadě spojka,další dost podstatná věc jsou brzdy(co jede musí i brzdit) podvozek a další a další věci se ukazují užívánim.
Teď asi budu za blbca že!
Jedinné v čem souhlasím je že pokud nemáš čas se tomu věnovat a chceš aby ti to auto sloužilo tak je nechat to tak jak to je.
Tohle co jsem tady četl už jsem jednou slyšel a najednou opláckej motor 2.0 8v dostal turbo,fungoval,nestálo to tolik peněz a všechno se vyrábělo doma(svody na turbo,sání a spousta dalších blbostí) ale ať si to kdaždej posoudí sám jestli se mu stím chce dělat.Hodlám si vr6 koupit a otestovat jestli to jde postavit za přijatelné peníze nebo ne.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Gixxer »

jako jeden z mala si napsal normalni rec ... ano jde to poskladat za ,,par korun,, ale budes si to delat sam a bude to trvat nez kdyz koupis vsechno hotovy co jen vymenis dil za dil :wink:
.

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Thomas »

udelat zelezo neni problem :D muzes ho udelat za malo a doufat ze to vydrzi (treba jo treba ne) a nebo koupit spravny veci a pak si tam jenom pistama a ojnicema nekde kolem 50. A jestli nekdo rika "kompletni kit na prestavbu za par korun" a mysli tim svody a foukacku, tak to opravdu "kompletni" neni :lol:
Svody na turbo jsou to posledni, pouzijes jiny / svaris novy - no problem.
Rozchodit ten motor jak ma je frajerina. Sam se do neceho podobnyho poustim a ze zkusenosti doporucuju (pokud to budes delat sam) - sezen par motoru ve slusnym stavu, vubec s nima nic nedelej, dej na ne foukacku a rozchod to (nalad na to RJ). Tech par motoru ti shori, a az se to jednou povede (coz te muze stat 1 nebo taky 10 motoru), tak pak bych teprv koupil spravny zelezo dovnitr ;) Tot muj nazor, ve finale usetris :-) Jo a doporucuju si vybrat nejakej slusne nadimenzovanej motor, VR6 sem nikdy nedelal tak nebudu blejt sracky, treba je dimenzovanej slusne, ja bych sel treba do 325 BMW...
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Ondraschek
Profík
Profík
Příspěvky: 1155
Registrován: 02.03.2009 20:47
Bydliště: české budějovice

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Ondraschek »

tady je třeba 525 s turbínou je tam i v popisu videa napsáno něco málo co tam je a že to neni ještě hotový komplet tak jen pro představu
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Musim říct, že sem se fakt pobavil.. Ještě než jsem téma otevřel, věděl jsem, co zde bude psáno a kdo bude přispěvatelem :-D.. Na jednu stranu mě vždycky nasere, když se někdo ptá aniž by pohledal a čeká, že všechno udělá někdo za něj, ale na druhou stranu to nemusíte chlapi psát tak hnusně, ne? :-) Někdy zkousnu zuby a poradim, co udělat, ale většinou to má špatnej efekt a tazatel už nedá pokoj. Tady máte výhodu, že nemusíte přispět.. Horší je neodpovědět, když se někdo přímo ptá.

Jinak k tématu.. Ser na VR6 TURBO!! Nestojí to za to!! Já Ti neporadim, protože nejsem odborník, ale je s tim víc starostí, než užitku.. Prakticky se neprojedu, aby něco nevodešlo.. Už toho mam plný zuby a navíc nemam prachy, takže auto stojí.. Teď třeba rupla hadice od chladiče a auto stojí a stojí, protože hadice na VR6 5500 stojí.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Majsha »

Cyp_the_trestacz píše:Musim říct, že sem se fakt pobavil.. Ještě než jsem téma otevřel, věděl jsem, co zde bude psáno a kdo bude přispěvatelem :-D.. Na jednu stranu mě vždycky nasere, když se někdo ptá aniž by pohledal a čeká, že všechno udělá někdo za něj, ale na druhou stranu to nemusíte chlapi psát tak hnusně, ne? :-) Někdy zkousnu zuby a poradim, co udělat, ale většinou to má špatnej efekt a tazatel už nedá pokoj. Tady máte výhodu, že nemusíte přispět.. Horší je neodpovědět, když se někdo přímo ptá.

Jinak k tématu.. Ser na VR6 TURBO!! Nestojí to za to!! Já Ti neporadim, protože nejsem odborník, ale je s tim víc starostí, než užitku.. Prakticky se neprojedu, aby něco nevodešlo.. Už toho mam plný zuby a navíc nemam prachy, takže auto stojí.. Teď třeba rupla hadice od chladiče a auto stojí a stojí, protože hadice na VR6 5500 stojí.
To proto ze jses cyp a nestavel to xxxxxx kterej to umi za par korun :lol:

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Gixxer »

:D :D
.

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od GTI16V »

Cyp_the_trestacz píše:Musim říct, že sem se fakt pobavil.. Ještě než jsem téma otevřel, věděl jsem, co zde bude psáno a kdo bude přispěvatelem :-D.. Na jednu stranu mě vždycky nasere, když se někdo ptá aniž by pohledal a čeká, že všechno udělá někdo za něj, ale na druhou stranu to nemusíte chlapi psát tak hnusně, ne? :-) Někdy zkousnu zuby a poradim, co udělat, ale většinou to má špatnej efekt a tazatel už nedá pokoj. Tady máte výhodu, že nemusíte přispět.. Horší je neodpovědět, když se někdo přímo ptá.

Jinak k tématu.. Ser na VR6 TURBO!! Nestojí to za to!! Já Ti neporadim, protože nejsem odborník, ale je s tim víc starostí, než užitku.. Prakticky se neprojedu, aby něco nevodešlo.. Už toho mam plný zuby a navíc nemam prachy, takže auto stojí.. Teď třeba rupla hadice od chladiče a auto stojí a stojí, protože hadice na VR6 5500 stojí.
....až tě to unaví úplně, tak to dovez ke mě, převezmu rád štafetu a rád tě toho zbavím :mrgreen:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

GTI16V píše:
Cyp_the_trestacz píše:Musim říct, že sem se fakt pobavil.. Ještě než jsem téma otevřel, věděl jsem, co zde bude psáno a kdo bude přispěvatelem :-D.. Na jednu stranu mě vždycky nasere, když se někdo ptá aniž by pohledal a čeká, že všechno udělá někdo za něj, ale na druhou stranu to nemusíte chlapi psát tak hnusně, ne? :-) Někdy zkousnu zuby a poradim, co udělat, ale většinou to má špatnej efekt a tazatel už nedá pokoj. Tady máte výhodu, že nemusíte přispět.. Horší je neodpovědět, když se někdo přímo ptá.

Jinak k tématu.. Ser na VR6 TURBO!! Nestojí to za to!! Já Ti neporadim, protože nejsem odborník, ale je s tim víc starostí, než užitku.. Prakticky se neprojedu, aby něco nevodešlo.. Už toho mam plný zuby a navíc nemam prachy, takže auto stojí.. Teď třeba rupla hadice od chladiče a auto stojí a stojí, protože hadice na VR6 5500 stojí.
....až tě to unaví úplně, tak to dovez ke mě, převezmu rád štafetu a rád tě toho zbavím :mrgreen:
Tak se můžem domluvit na výměně motoru ;-) Beru 1.8T z TTčka 224k ;-)

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od GTI16V »

Cyp_the_trestacz píše:Tak se můžem domluvit na výměně motoru ;-) Beru 1.8T z TTčka 224k ;-)
...no skromnej nejsi :mrgreen: těžce nedostatkový zboží...
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

GTI16V píše:
Cyp_the_trestacz píše:Tak se můžem domluvit na výměně motoru ;-) Beru 1.8T z TTčka 224k ;-)
...no skromnej nejsi :mrgreen: těžce nedostatkový zboží...
Tak 132kW 1.8T z S3 audiny s celou elektrikou ;-) Hlavně 3 dvířko.

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od mike_sirbu »

Vidím že se pánové dobře baví,to jsem rád :lol:
Každej má svuj rozum a když se rozhodne bud to si někde nechat předělat motor na turbo,nebo si to poskládat sám pokud si troufá a nevadí mu že auto bude nějakou dobu stát tak proč ne!Já osobně mám čím jezdit,sice je to omlácenej paasat 1,9tdi,puvodně 81 kw,ted cca 125kw není to odbržděné ale jede to luxusně,tak si pořídím VR6 jenom na pokus předělat to na turbo.Jsou levnější varianty jak upravit kompresní poměr(70e+poštovné)a turbo s instalačním materiálem cca 20tisíc i s dopravou,ale nepujde to upravit o moc koní a motor asi stejně dlouho nepojede(na origo písty a ojky to bude fakt záhul,to je muj názor) a potom je dražší,cca 50-60 tisíc komplet! Písty na kompresní poměr 8,5:1,ojnice,vstřiky,soft,turbo s příslušenstvím pro instalaci a další blbosti.Počítám i s výbrusem at je to komplet.Stačí opravdu jenom prohledat internet!!!Poskládat to nebude problém,horší bude to naladit.
Když se to povede tak budu rád,když ne tak se neposeru :gey:
Jsem toho názoru že to jde a až to klekne,nebo že to vubec nepojede, tak až se někdo bude ptat na VR6 turbo tak mu mile rád zdělím co jsem všechno musel udělat a jak to dopadlo a mužeme se normálně pobavit.Určitě mu nebudu hned dávat na jevo že je blbec že ho to vubec napadlo cpat turbo na VR6tku.Ale každej jsme jinej :roll:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Majsha »

mike_sirbu píše:Vidím že se pánové dobře baví,to jsem rád :lol:
Každej má svuj rozum a když se rozhodne bud to si někde nechat předělat motor na turbo,nebo si to poskládat sám pokud si troufá a nevadí mu že auto bude nějakou dobu stát tak proč ne!Já osobně mám čím jezdit,sice je to omlácenej paasat 1,9tdi,puvodně 81 kw,ted cca 125kw není to odbržděné ale jede to luxusně,tak si pořídím VR6 jenom na pokus předělat to na turbo.Jsou levnější varianty jak upravit kompresní poměr(70e+poštovné)a turbo s instalačním materiálem cca 20tisíc i s dopravou,ale nepujde to upravit o moc koní a motor asi stejně dlouho nepojede(na origo písty a ojky to bude fakt záhul,to je muj názor) a potom je dražší,cca 50-60 tisíc komplet! Písty na kompresní poměr 8,5:1,ojnice,vstřiky,soft,turbo s příslušenstvím pro instalaci a další blbosti.Počítám i s výbrusem at je to komplet.Stačí opravdu jenom prohledat internet!!!Poskládat to nebude problém,horší bude to naladit.
Když se to povede tak budu rád,když ne tak se neposeru :gey:
Jsem toho názoru že to jde a až to klekne,nebo že to vubec nepojede, tak až se někdo bude ptat na VR6 turbo tak mu mile rád zdělím co jsem všechno musel udělat a jak to dopadlo a mužeme se normálně pobavit.Určitě mu nebude hned dávat na jevo že je blbec že ho to vubec napadlo cpat turbo na VR6tku.Ale každej jsme jinej :roll:
Podobny tema uz je tu asi 284x. Poprvni sme odpovedeli normalne, podruhy jsme odpovedeli normalne, po 50te jsme odpovedeli normalne a ted uz lidi co si mysli ze to za 5000 poskladaj a neumi ani prohledat forum aby si nasli nejaky info poslem rovnou do p r d e l e.. To je cely, zadnou jinou uchylku za tim nehledej :lol:

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od mike_sirbu »

Majsha píše:
mike_sirbu píše:Vidím že se pánové dobře baví,to jsem rád :lol:
Každej má svuj rozum a když se rozhodne bud to si někde nechat předělat motor na turbo,nebo si to poskládat sám pokud si troufá a nevadí mu že auto bude nějakou dobu stát tak proč ne!Já osobně mám čím jezdit,sice je to omlácenej paasat 1,9tdi,puvodně 81 kw,ted cca 125kw není to odbržděné ale jede to luxusně,tak si pořídím VR6 jenom na pokus předělat to na turbo.Jsou levnější varianty jak upravit kompresní poměr(70e+poštovné)a turbo s instalačním materiálem cca 20tisíc i s dopravou,ale nepujde to upravit o moc koní a motor asi stejně dlouho nepojede(na origo písty a ojky to bude fakt záhul,to je muj názor) a potom je dražší,cca 50-60 tisíc komplet! Písty na kompresní poměr 8,5:1,ojnice,vstřiky,soft,turbo s příslušenstvím pro instalaci a další blbosti.Počítám i s výbrusem at je to komplet.Stačí opravdu jenom prohledat internet!!!Poskládat to nebude problém,horší bude to naladit.
Když se to povede tak budu rád,když ne tak se neposeru :gey:
Jsem toho názoru že to jde a až to klekne,nebo že to vubec nepojede, tak až se někdo bude ptat na VR6 turbo tak mu mile rád zdělím co jsem všechno musel udělat a jak to dopadlo a mužeme se normálně pobavit.Určitě mu nebude hned dávat na jevo že je blbec že ho to vubec napadlo cpat turbo na VR6tku.Ale každej jsme jinej :roll:
Podobny tema uz je tu asi 284x. Poprvni sme odpovedeli normalne, podruhy jsme odpovedeli normalne, po 50te jsme odpovedeli normalne a ted uz lidi co si mysli ze to za 5000 poskladaj a neumi ani prohledat forum aby si nasli nejaky info poslem rovnou do p r d e l e.. To je cely, zadnou jinou uchylku za tim nehledej :lol:
Tak hod na první stránku za kolik to upravuješ jestli to teda děláš a máš pokoj a možná aj nějaký kšefty :D
Borci co upravují tdi to tak mají a je pokoj

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vr6 a kompresor???

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

To je ovšem slovo do pranice..

Odpovědět

Zpět na „Motorsport“