R.I.P pro Subaru WRC

Závodní vozy, technika, úpravy

Moderátor: pajice

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od Thomas »

alean píše:
fakieVW píše:Zajimal by mě pravý duvod odstupu. Škodovka to třeba vzdala kvuli problémum což beru. Od doby kdy nastoupily fabie tak co rally tak to problém s autem a uspěchy žádné,ale subaru byla elita na prvních mistech. Je to velká škoda no. Ted to rally už bude takové jiné a nudnější :roll: Jsem se dival na rally a fandil hlavně subaru.
u fabie to nebyl problém auta ale pilotů,všichni víme kam to tlačil Armin Schwarz, aby nakonec za hubičku koupil veškeré vybavení škody motorsport a kauza s vyměnou spojky v Australii kde jim Colin McRae ukázal jak se dá s fabkou jezdit je taky známá.
Mas uplnou pravdu, ja zastavam nazor ze to pohrbil Schwarz a to zcela umyslne. Navic ze by byl nejakej extra pilot rict rozhodne nemuzu...
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od LiborG3 »

alean píše:no hlavně to je dobře nastříhané,protože některé manévry mu trošku nevychází.
Pro mě je umění to co se Subinou umí Peter Solberg :wink:
Já osobně sem na druhé straně břehu se Sebastianem Loebem.....Mě osobně nejvíc bere asfalt a jak přesně dokáže Loeb jet to je až neuvěřitelný a čím těžší trať tím jede líp....Ale rozhodně je Solberg taky výbornej pilot a hlavně když vyhraje se umí krásně radovat.....:D
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od alean »

LiborG3 píše:
alean píše:no hlavně to je dobře nastříhané,protože některé manévry mu trošku nevychází.
Pro mě je umění to co se Subinou umí Peter Solberg :wink:
Já osobně sem na druhé straně břehu se Sebastianem Loebem.....Mě osobně nejvíc bere asfalt a jak přesně dokáže Loeb jet to je až neuvěřitelný a čím těžší trať tím jede líp....Ale rozhodně je Solberg taky výbornej pilot a hlavně když vyhraje se umí krásně radovat.....:D
Tak o tom žádná ,ufoun je jenom jeden :D já jsem jenom reagoval na to sestříhané video se Subaru.

turbo.t
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.07.2008 19:24
Bydliště: Jablonecko

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od turbo.t »

alean píše:
LiborG3 píše: Já osobně sem na druhé straně břehu se Sebastianem Loebem.....Mě osobně nejvíc bere asfalt a jak přesně dokáže Loeb jet to je až neuvěřitelný a čím těžší trať tím jede líp....Ale rozhodně je Solberg taky výbornej pilot a hlavně když vyhraje se umí krásně radovat.....:D
Tak o tom žádná ,ufoun je jenom jeden :D já jsem jenom reagoval na to sestříhané video se Subaru.
Solberg má zenit za sebou.A ať se na mě nikdo nezlobí,nikdy nebyl top pilot.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od alean »

No pro mě je to hlavně neskutečný šoumen :wink:
http://cz.youtube.com/watch?v=Zmy3AXqhI ... re=related

i když mu to někdy nevyjde :D
http://cz.youtube.com/watch?v=-EpN1zdT5Ys&eurl10124

turbo.t
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.07.2008 19:24
Bydliště: Jablonecko

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od turbo.t »

alean píše:No pro mě je to hlavně neskutečný šoumen :wink:
http://cz.youtube.com/watch?v=Zmy3AXqhI ... re=related

i když mu to někdy nevyjde :D
http://cz.youtube.com/watch?v=-EpN1zdT5Ys&eurl10124
Tak to ano,šoumen to je velkej.

Uživatelský avatar
Karlos2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od Karlos2 »

Minulej rok jsem viděl na Bohemce p.Křečka jak si před RZ projel na letišti nedaleko Mladé Boleslavi Audi S1.
Neeeskutečnej nářez ještě teť mi běhá mráz po zádech!
Prostě mazec. 8O

Uživatelský avatar
Tommy ARL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 11.01.2009 21:33

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od Tommy ARL »

Thomas píše:
alean píše:No jo ale dívat se na mistrák -Myšakocup mě už nebaví,chce to už nějakou novou techniku a nejenom Suba.
Ovšem ten výmysl s S2000 dodnes nechápu :roll: prej levná náhrada WRC,a přitom náklady se mu už pomalu blíží :P
Svatá pravda předtím jsem jezdil se divat a nebo se známýma co na to měli penize se povozit :) , ale teď když se divám na "TOP" tak samý micák to auto se mi libi, ale při rally mi to připadá jak limuzína nemůžu si pomoct.Vím, že to auto funguje, ale ...............
b3for3 = 110kw, 320NM
4ft3r = I don't know

Uživatelský avatar
jenda turbo rád
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 17.12.2008 22:11
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od jenda turbo rád »

subaru...vzdycky to bylo velky jmeno v rally...takze skoncilo subaru a pro me tak nejak trosku skoncilo wrc :oops:

Uživatelský avatar
jenda turbo rád
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 17.12.2008 22:11
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P pro Subaru WRC

Příspěvek od jenda turbo rád »

alean píše:a co teprve Lancia Beta
Obrázek
audi quattro S1 pikes peak je vííc :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motorsport“