Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Závodní vozy, technika, úpravy

Moderátor: pajice

Odpovědět
Uživatelský avatar
111jejej111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 25.02.2012 22:47
Bydliště: Vamberk

Re: Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Příspěvek od 111jejej111 »

zdravím mám prozbu mám passata 1.9tdi 81 kw nešlo mi turbo měl sem díru jak prase na jedný hadici tkže všechny trubky a hadice vyčištěný a zdá se mi že je trochu víc hlasitější asi je taky ucpaný, turbo jsem vyndal a mám v plánu ho vyčistit musí se pak znovu vyvážit nebo ne díky všem za rady nerad bych to nějak posral
vw passat b5 1.9tdi 81kw

tomik524
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.03.2013 11:50

Re: Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Příspěvek od tomik524 »

ahoj kluci,co se stane když na motor 1.9TDI 66Kw dam vstrikovace z 81Kw? nebude to mit spatny vliv na motor?

Uživatelský avatar
m.marty4
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2188
Registrován: 03.01.2010 17:26
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Příspěvek od m.marty4 »

tomik524 píše:ahoj kluci,co se stane když na motor 1.9TDI 66Kw dam vstrikovace z 81Kw? nebude to mit spatny vliv na motor?
jedině vyšší výkon

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Příspěvek od Vecernicek »

vyvážit turbo samozejmě jde i když není podmínkou, ale radšibych ho svěřil někomu kdo ti ho vyčistí takže mu prodlouží i životnost.

Zelissmoke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.12.2019 14:27

Re: Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Příspěvek od Zelissmoke »

Zdravim muzete mi poradit?

Chtel bych na mazlovy trosku vyhnat vykon ( wv passat b5.5 1.9 tdi 96kw ) ale nechci ho zas jakoze uplne strhnout. Premyslel jsem o hybridnim turbu kdyby jste meli rady a typy od koho a jake si vybrat ja jsem nasel GARRETT GT1752V a chtel bych tam nacpat i vstriky z neceho terosku silnejsiho napadl me treba passat b6 sport line ale ty tam asi pasovat nebodu nebo ano?nemate nekdo zkusenost? Samozdrejme potom to prohnat chipem a taky jestli si myslite zda li jsou potreba vymenit u takovehoto zakroku vymenit i vnitrek za kovane ojnice a pisty samozdrejme klidne dejte i jine typy jak se da vyhnat vykon rad se priucim a nauci.:-) predem diky

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Rady a tipy jak zvýšit výkon u DIESELových motorů

Příspěvek od skacel99 »

Když tu mluvíš o kovaném vnitřku,jaký máš rozpočet? I jenom SW úpravou se to dá popohnat

Odpovědět

Zpět na „Motorsport“