netáhne, prosím o pomoc

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kachna1257
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.03.2008 16:26
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od kachna1257 »

Chtěl bych tě poprosit o radu. Mám pašíka B5 r.v.2000 1,8Ta zlobí mi. Do 3000 ot. jede jakštakš od 3000ot. začne škubat. zkoušel sem ho i na neutrál a dělá to samý. a víc jak 4100 ot. ho nevytočím. osobně si myslím že by to mohl být problém s regulací turba. Měl sem venku ten ventil co je mezi westgate a šnekem a sáním,je to ten N75?zkoušel sem ho dát přímo na bat .a cvaká a propouští tak jak má.svíčky sem měnil nedávno,benz filtr nový,tlaky benzinu taky dobrý, vduch.filtr je nový . nevím si rady. byl sem několikrát na vagině a jediný co mi psalo je problém s N75. nevím kde je a co má za funkci. myslím si že odpouští přebytečný tlak zpátky do sání, ale kdy má chodit a jak to nevím :( kdyby náhodou někdo věděl, napište sms zavolám zpátky. dík

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: netáhne, prosím o pomoc

Příspěvek od bear »

kachna1257 píše:Chtěl bych tě poprosit o radu. Mám pašíka B5 r.v.2000 1,8Ta zlobí mi. Do 3000 ot. jede jakštakš od 3000ot. začne škubat. zkoušel sem ho i na neutrál a dělá to samý. a víc jak 4100 ot. ho nevytočím. osobně si myslím že by to mohl být problém s regulací turba. Měl sem venku ten ventil co je mezi westgate a šnekem a sáním,je to ten N75?zkoušel sem ho dát přímo na bat .a cvaká a propouští tak jak má.svíčky sem měnil nedávno,benz filtr nový,tlaky benzinu taky dobrý, vduch.filtr je nový . nevím si rady. byl sem několikrát na vagině a jediný co mi psalo je problém s N75. nevím kde je a co má za funkci. myslím si že odpouští přebytečný tlak zpátky do sání, ale kdy má chodit a jak to nevím :( kdyby náhodou někdo věděl, napište sms zavolám zpátky. dík
když dáš tel. tak ti pošlu sms ale tvuj tel nevidím. a ano způsobuje to ten ventil n75 new stojí cca 1800
edit: odkud jsi mám 1 doma

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“