Cvakání motoru-Hydroštely please help

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
paserak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.05.2009 20:17

Cvakání motoru-Hydroštely please help

Příspěvek od paserak »

Zdravim chlapi,potřebuju poradit,mam passata B5 3B Rok 98 variant,motor 1.8 s foukátkem,chci ho ted prodat a pořídit si facelift TDI PD ale to neni podstatné a důležité.Chci se s váma poradit o tom že mi u passata někdy cvakaj hydrostavy a mě se je popravdě nechce všechny měnit,asi všichni víte jaká je cena repliky a to nemluvím o originálech.Zajímalo by mě jestli s tim máte někdo zkušenosti,třeba nějákej přípravek do motoru nebo tak něco,prostě nechci do toho nacpat dalších 6-7 tis.,prostě to chci levně vyřešit aby to nějákou chvilku necvakalo a pak at si budoucí majitel poradí,já jsem se do něj vysypal už dost.Díky za všechny rady!! :wink: Případně by bylo super,kdyby se tu našel někdo z liberecka,Českolipska,Ústecka atd. kdo tomu fakt rozumí a kdo by si to poslechl a případně poradil co a jak.Auto mam v servisu kde mi řekli že to ale není 100/ že pokud se ty hydrostavy vymění že to bude dobré,takže jsem si přišel jako kdybych chtěl po pekařovi postavit zed :roll:

paserak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.05.2009 20:17

Re: Cvakání motoru-Hydroštely please help

Příspěvek od paserak »

Chlapi,díky za rady,takovej nával informací jsem snad ani nečekal :roll:

LEV32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 03.08.2008 19:51
Bydliště: DĚČÍN

Re: Cvakání motoru-Hydroštely please help

Příspěvek od LEV32 »

paserak píše:Zdravim chlapi,potřebuju poradit,mam passata B5 3B Rok 98 variant,motor 1.8 s foukátkem,chci ho ted prodat a pořídit si facelift TDI PD ale to neni podstatné a důležité.Chci se s váma poradit o tom že mi u passata někdy cvakaj hydrostavy a mě se je popravdě nechce všechny měnit,asi všichni víte jaká je cena repliky a to nemluvím o originálech.Zajímalo by mě jestli s tim máte někdo zkušenosti,třeba nějákej přípravek do motoru nebo tak něco,prostě nechci do toho nacpat dalších 6-7 tis.,prostě to chci levně vyřešit aby to nějákou chvilku necvakalo a pak at si budoucí majitel poradí,já jsem se do něj vysypal už dost.Díky za všechny rady!! :wink: Případně by bylo super,kdyby se tu našel někdo z liberecka,Českolipska,Ústecka atd. kdo tomu fakt rozumí a kdo by si to poslechl a případně poradil co a jak.Auto mam v servisu kde mi řekli že to ale není 100/ že pokud se ty hydrostavy vymění že to bude dobré,takže jsem si přišel jako kdybych chtěl po pekařovi postavit zed :roll:
Čus,přípravek prodávaj, funguje-http://www.liqui-moly.cz/katalog/prisady

paserak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.05.2009 20:17

Re: Cvakání motoru-Hydroštely please help

Příspěvek od paserak »

Takže včéra jsem zakoupil v auto kelly nějákej sráč od firmy militec-1,cenovka byla skoro 6 stovek,obsah 250 ml,nalil jsem to do motoru a musim říct že to opravdu funguje,takže mohu jen doporučit,motor jde tiše,plynule a opravdu většinu zvuků to odstraní a nebo zminimalizuje do přijatelné míry,můj názor je že se auto i lépe vytáčí,obzvláště pak ve vysokých otáčkách.Dnes ráno jsem nastartoval a bylo to taky něco uplně jiného,opravdu! Tady přidávám nějáké info od výrobce: Militec-1 je plně syntetický,chemický produkt s charakteristickou molekulární strukturou,vyznačující se vysokou tepelnou a chemickou stabilitou.Váže se s molekulární strukturou kovu ve vrchních vrstvách kovu za pomoci chemické reakce,která je podpořena emisí tepla,vytvořeného třením.Vzniká tak vyznamná molekulární vazba militecem a kovem.Výsledkem je vyrovnaný povrch kovové součásti .který je vysoce odolný proti negativním vlivům spojených se třením součástí.Takto ošetřený povrch je odolný vůči korozi.Výrobek neobsahuje žádné PTFE teflony,kovy,fluory,.zinky,disulfidy molybdenu,měd,grafit atd.,taktéž neobsahuje ani chlorované parafíny a rozpouštědla.Je bezpečný,netoxický,nehořlavý produkt.atd atd

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“