prosím o radu passat B5 combi

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

prosím o radu passat B5 combi

Příspěvek od passat b5 »

Ahoj klubáci,měl bych otázku:jsem taky jeden z těch co neradi dávají svého miláčka do zn. servisů a pod. naštěstí mám kamaráda který se mi o to stará má na to garáž i sjámou a je na to tak trochu víc vybaven,ale proč o tom píšu.Dneska jsem k němu přijel vyměnit olej a filtry sundali jsme spodní kryt motoru a na spodu olej. vany mastný a všude mírně olej.Když jsem pasata koupil musel jsem hned udělat těsnění pod hlavou vod. pumpu ,rozvody a něco kolem ventilu byla špatná těsnost .Od té doby v pohodě auto jede plynule táhne něčmoudí tak jsem spokojen,ale přemýšlím kudy ten olej může stále unikat nenašli jsme stopy odkat by to jo teklo.Neporadíte mi někdo??co by ještě??předem děkuji za náměty

LEV32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 03.08.2008 19:51
Bydliště: DĚČÍN

Re: prosím o radu passat B5 combi

Příspěvek od LEV32 »

passat b5 píše:Ahoj klubáci,měl bych otázku:jsem taky jeden z těch co neradi dávají svého miláčka do zn. servisů a pod. naštěstí mám kamaráda který se mi o to stará má na to garáž i sjámou a je na to tak trochu víc vybaven,ale proč o tom píšu.Dneska jsem k němu přijel vyměnit olej a filtry sundali jsme spodní kryt motoru a na spodu olej. vany mastný a všude mírně olej.Když jsem pasata koupil musel jsem hned udělat těsnění pod hlavou vod. pumpu ,rozvody a něco kolem ventilu byla špatná těsnost .Od té doby v pohodě auto jede plynule táhne něčmoudí tak jsem spokojen,ale přemýšlím kudy ten olej může stále unikat nenašli jsme stopy odkat by to jo teklo.Neporadíte mi někdo??co by ještě??předem děkuji za náměty
Čau,to je těžký určit konkrétní místo,může to být simering na klice,nebo netěsní vana

passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

Re: prosím o radu passat B5 combi

Příspěvek od passat b5 »

kolem hlavy jsem nespozoroval,že by to někde teklo.A kolik by asi stál ten symering na té klice a to bych musel vyndat cely motor,že? :158:

LEV32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 03.08.2008 19:51
Bydliště: DĚČÍN

Re: prosím o radu passat B5 combi

Příspěvek od LEV32 »

passat b5 píše:kolem hlavy jsem nespozoroval,že by to někde teklo.A kolik by asi stál ten symering na té klice a to bych musel vyndat cely motor,že? :158:
Já nemyslim kolem hlavy ale dole na vaně,ten simering je pod dolní řemenicí co je na ní rozvodák,měl by se dát vyměnit normálně bez demontáže motoru,ale je otázka jestli to teče tam,pořádně to utři,nastartuj a zales pod auto s pořádnou lampou,aby si neměnil zbytečně.Ten simering nebude drahej(když to bude tím)já to tipuju na tu vanu.Pak dej vědět

passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

Re: prosím o radu passat B5 combi

Příspěvek od passat b5 »

LEV32 píše:
passat b5 píše:kolem hlavy jsem nespozoroval,že by to někde teklo.A kolik by asi stál ten symering na té klice a to bych musel vyndat cely motor,že? :158:
Já nemyslim kolem hlavy ale dole na vaně,ten simering je pod dolní řemenicí co je na ní rozvodák,měl by se dát vyměnit normálně bez demontáže motoru,ale je otázka jestli to teče tam,pořádně to utři,nastartuj a zales pod auto s pořádnou lampou,aby si neměnil zbytečně.Ten simering nebude drahej(když to bude tím)já to tipuju na tu vanu.Pak dej vědět
děkuji za radu a až na něco přídu ozvu se

LEV32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 03.08.2008 19:51
Bydliště: DĚČÍN

Re: prosím o radu passat B5 combi

Příspěvek od LEV32 »

passat b5 píše:
LEV32 píše: Já nemyslim kolem hlavy ale dole na vaně,ten simering je pod dolní řemenicí co je na ní rozvodák,měl by se dát vyměnit normálně bez demontáže motoru,ale je otázka jestli to teče tam,pořádně to utři,nastartuj a zales pod auto s pořádnou lampou,aby si neměnil zbytečně.Ten simering nebude drahej(když to bude tím)já to tipuju na tu vanu.Pak dej vědět
děkuji za radu a až na něco přídu ozvu se
Ještě ti posílám odkaz,je tam ten simering i z přírubou-http://www.e-cat.cz/c-1297_159447_20331 ... 20a&page=2

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“