převodovka-Passat B5 combi

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

převodovka-Passat B5 combi

Příspěvek od passat b5 »

Ahoj klubáci,mám na vás další otázečku,jak zjistím,že mám dosti oleje v převodovce a je možno dolít nebo??vím,že mi malinko netěsní a při řazení nekdy mám pocit,že tam nic není jak to jde z tuha(někdy) :roll: děkuji předem za vaše náměty

LEV32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 03.08.2008 19:51
Bydliště: DĚČÍN

Re: převodovka-Passat B5 combi

Příspěvek od LEV32 »

passat b5 píše:Ahoj klubáci,mám na vás další otázečku,jak zjistím,že mám dosti oleje v převodovce a je možno dolít nebo??vím,že mi malinko netěsní a při řazení nekdy mám pocit,že tam nic není jak to jde z tuha(někdy) :roll: děkuji předem za vaše náměty
Čau,ten olej vypust a dej tam novej-specifikace oleje:SAE 75W-90,vejde se tam 2,25L.šrub je u poloosi(výpušták).

passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

Re: převodovka-Passat B5 combi

Příspěvek od passat b5 »

A kudy mám nalít ten nový??snad to najdu:-)

LEV32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 03.08.2008 19:51
Bydliště: DĚČÍN

Re: převodovka-Passat B5 combi

Příspěvek od LEV32 »

LEV32 píše:
passat b5 píše:Ahoj klubáci,mám na vás další otázečku,jak zjistím,že mám dosti oleje v převodovce a je možno dolít nebo??vím,že mi malinko netěsní a při řazení nekdy mám pocit,že tam nic není jak to jde z tuha(někdy) :roll: děkuji předem za vaše náměty
Čau,ten olej vypust a dej tam novej-specifikace oleje:SAE 75W-90,vejde se tam 2,25L.šrub je u poloosi(výpušták).
Tak jsem si ted početl o tý převodovce a olej měnit nemusíš,ten šroub z boku u poloosi je šroub doplnovací,auto musí bejt ve vodorovné poloze,hladina oleje je u spodní hrany plnícího otvoru,tak ho jenom dopln.

passat b5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 18.05.2009 19:45
Bydliště: Ostrov

Re: převodovka-Passat B5 combi

Příspěvek od passat b5 »

Děkuji :lol:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka-Passat B5 combi

Příspěvek od rapid.direct »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=109270" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“