Blow Off ventil 1.8T

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Blow Off ventil 1.8T

Příspěvek od Flico »

shiTT píše:a je aspon citelnejsi zrychleni nebo to pri opetovnym seslapnuti nekde uschovava tlak nebo jak to je? ale turbu tim teda nejak ulehcim a teoreticky se tim da prodlouzit i jeho zivotnost? nenapada me jakej poznam rozdil krome toho fouknuti (vim jak to fouka, uz sem to na par autech videl...)
bude to mozna trosku poznat pokud pojedes palbu pac ten sportovni BOV ma rychlejsi otevreni a zavreni ale nepocitej ze to udela 2s na zrychleni, pokud ti jde o to zrychlit odezvu plynu tak ale musis dat sportovni kat, a misto hadic od turba dat hlinikovy trubky nebo aspon silikonovy hadice, jinak je to spis o efektu

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Blow Off ventil 1.8T

Příspěvek od Marshall007 »

Tak dnes som nahodil aj HKS ventil a stale mam problem stym ze ked ventil vyfukne tak auto ma tendenciu zadochnut, a aj zadochne niekedy...
ked tam mam origo Blow ventil tak je vsetko OK.

Kde moze byt problem?

challenger09
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 10.07.2012 21:11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Blow Off ventil 1.8T

Příspěvek od challenger09 »

není ten hks jen kopie? mě se stalo že u kamarádů sem viděl že ty ventily jendak nedrží tlak než upustí tlak ale taky že nasávají... já měl forge na autě a byl sem spokojený se vším jinak kde ho máš napojený a nemáš eště nějak špatně průchozí podtlakovou hadičku ?

Bull
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 26.06.2012 22:15
Bydliště: Jablůnka n.Bečvou

Re: Blow Off ventil 1.8T

Příspěvek od Bull »

Tyto ventily s výdechem pouze mimo sání,nikdy nebudou na koncernových turbomotorech fungovat.Kup si ventil se dvěma výstupy, jeden vrací část tlaku do airboxu a druhý vypouští do atmosféry a dělá zvukový efekt.Jak tady někdo výše psal,že je ventil k hovnu,tak musím oponovat.Pokud je motor chipovaný a turbo tlačí přes 1bar,tak na originál ventilu praská gumová membrána(teda aspoň mně).
http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=33&t=36162
A4 Quattro 1,8T

challenger09
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 10.07.2012 21:11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Blow Off ventil 1.8T

Příspěvek od challenger09 »

já sem měl jen na odfuk měl sem uzavřené sání a neměl sem sebemenší problém ;) měl sem ucpané ty hadice u nárazníku a přestěhoval sem bblow off ke škrtící klapce

Uživatelský avatar
ptaak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 31.12.2013 18:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow Off ventil 1.8T

Příspěvek od ptaak »

Kterej teda kvalitní blow off na 1.8T koupit? Hodíte odkaz? Dík :-)
VW Passat 1.8T 110kw + Yamaha FZS 1000 105kw :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“