klepe motor pri 90°C

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
misoavuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.07.2009 08:58

klepe motor pri 90°C

Příspěvek od misoavuk »

mam taky problem , mam passat b5 1.8 20v a ked sa zohreje na 90 stupnov zacne klepat motor a svieti mazanie ked pridam otacky mazanie prestane svietit .Prosim pomoc .Poradte

Uživatelský avatar
Nesquik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.04.2008 12:19
Bydliště: Český Brod

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od Nesquik »

Podivej se kolik mas na merce oleje pripade dolij ale myslim ze uz to nezachranis motor odchazi ma malej tlak oleje

kura118
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.06.2009 15:55

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od kura118 »

Aj ja mam taky problem ze ked sa motor zohreje tak zacne klepat motor a ze vraj to bude olejove cerpadlo tak som dal nove a stale to iste tak som sa pytal jedneho mechanika a povedal ze pravdepodobne zdvihatka v tahu alebo zetaz a napinak ale dalej som sa este nedopatral ale asi to dam vymenit vsetko a uvidim.... Ja mam 1.8 20V ale mne mazanie neukazuje len klepe ked sa zohreje

Uživatelský avatar
Nesquik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.04.2008 12:19
Bydliště: Český Brod

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od Nesquik »

Aha tak to je fakt ze to dela hydrostel taky me to delalo po zahrati motoru

Uživatelský avatar
waszut
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.10.2008 18:48
Bydliště: Ostrava

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od waszut »

No, mám pododný problém. Ve studeném stavu motor cvaká v oblasti ventil. víku blízko škr. klapky. Po zahřátí problém zmizí. Co to může být?
Karosárna, pneuservis, mech. opravy, montáž parkovacích asistentů a opravy laků. Vše v Ostravě http://www.wascar.cz

Uživatelský avatar
Nesquik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.04.2008 12:19
Bydliště: Český Brod

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od Nesquik »

Totez to muze delat hydrostel nez se zaplni olejem a pak vlastne pracuje normalne ale stejne bych si nechal vlastne vsechny vymenit.Ja jsem to mel tak ze az po zahrati motoru me hydrostel zacal cvakat tak jsem to nechval byt a dal jsem stim jezdil najel jsem na to 10tisic km a na dalnici me zhasl motor a nesel nastartovat tak jsem nechal pasika odvezt do servisu vytocil svicku a konec svicky byl rozmlacenej tak sundal hlavu.Poslu fotky co udelal ventil na kterym byl spatnej hydrostel.Musel jsem koupit novy motor za 20tisic a prace vysla na 17t
Přílohy
DSC01016.JPG
DSC01017.JPG
neni co k tomu dodat
neni co k tomu dodat

Uživatelský avatar
waszut
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.10.2008 18:48
Bydliště: Ostrava

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od waszut »

Na kolik vyjde výměna těch hydroštelů. A jakou tam má vůbec funkci?
Karosárna, pneuservis, mech. opravy, montáž parkovacích asistentů a opravy laků. Vše v Ostravě http://www.wascar.cz

Uživatelský avatar
Nesquik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 06.04.2008 12:19
Bydliště: Český Brod

Re: klepe motor pri 90°C

Příspěvek od Nesquik »

jeden hydrostel stoji cca 700kc a je jich tam 20 vim je to mazec tolik penez ale lepsi nez co se stane s motorem viz fotky.Vacka otevira pres hydrostely ventily.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“