Motor 1.8T 20V - řetěz rachtá

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

šimek píše:To je divné, záleží na tom, co to je za přípravek, já jsem pro to co jsem psal. Je to zaručeně odskoušeno a funkční.
Kluci nakoenc to nebylo vubec tam kde to bylo slyset i naslouchatkem, motor vevnitr, retez, vacky, ventily je uplne okej... taky se o nej staram, dostava ten nejlepsi olej a ke vsemu fakt hodne pravidelne, setrim ho kdyz je studenej, bylo mi dovny ze by mi to odeslo :(

Ale nakonec to byl napinak na rozvodovej remen, odkud to nebylo vubec slystet, ke vsemu uz se ty dily nedaj sehnat ani v origo VW, maj v ceniku VYROBA ZASTAVENA (asi to reseni co tam bylo bylo hodne poruchovy), takze tam slo z faceliftu, ale tam zase je o zub vice na vsech kolech, takze je jinej rozvodak, a kladky, a cele to je trosku jinak vyresene, tlumeni, napinak. Uchyty sedej, ale dily vypadaj jinak, jsou jinak velky a maj i trosku pozmenenou funkci. Stejne jsem to chtel teda akorat delat, cely rozvody, ale dej tam vsude o zub vice, a pak se neboj to nastartovat... no nepotkalo se to ;o) a ted uz to zase ma zvuk jako kdyz to vyjelo z fabriky, nadhera...

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tak to gratuluji.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“