poradte mi pls s benzin motorem

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Sansta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.06.2009 20:31

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Sansta »

Cau, muze mi tu nakej profik okomentovat toto auto jen z hlediska kukuce, samo ze projet a poslechnout uz je na me ,ale jen tak by oko.. zda se mi docela levny a vypada dobre a mozna bych do nej sel ;) dik
-> http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- ... 37284.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a pak teda jeste toto jako alternativa
http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/ ... at/7408359" onclick="window.open(this.href);return false;

dik ;)

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od kipo »

Tak na fotkách sú obydva pekné,ale fotka može klamať,takto ti ich okomentuje asi každý,na fotke nezbadáš či sú všade rovnaké špári medzi plechmi,či bol nejaký diel striekaný,či sú otukané,poškrabané,kilometrov majú najazdených rovnako,takže u mna by rozhodol stav prednej nápravi,celkovo podvozok a stav brzd,pozrieť si to na zdviháku a samozrejme ako je na tom motor,či má pravidelné otáčky a pekný štart.Najlepšie je vziať si zo sebou nejakého skúseného mechanika.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Sansta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.06.2009 20:31

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Sansta »

Jak mam zkontrolovat predni napravu? nevim jestli tam maji hever a zvednou mi ho.. jeste ne, jde to neja poznat? tlumice a pera to asi poznam na brzdy kouknu sahnu tlousku a zkusim, takze to by nemel bejt takovej problem . Jasny no dobry start, otacky.. noo a poznam nejak jak je na tom turbo?

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od kipo »

Či sú ramena v háji poznáš aj počas jazdy,prejdi sa po nejakých dierach,nesmie to búchať,ale ak ma pravdivých 180 000 km,budú už ramena vymenené,ak sa o to dobre starali,a čo za ramená tam dali,to už je druhá vec,ale keď bude auto v poriadku,len problém v ramenách,možno sa dohodneš na nejakej zlave a ramená vymeníš,dajú sa kúpiť kvalitné za 11-12 tis.Najviac si daj pozor na motor a aby to nebola nejaká polepená búračka.Keď som ja kupoval auto,mal som zo sebou dobrého mechanika,pozreli sme si auto na zdvýhaku,poriadne sa povozili,žiadna krátka jazda,poriadne treba auto zohriať a potom pozrieť na zdviháku,vtedy najlepšie vidieť či všetko dobre tesní.Ešte si poriadne pozri kontrolky pri zapnuti klúča,každá kontrolka musí zhasnúť samostatne,nikdy spolu z nejakou inou,našli sa už taký chytráci,že keď malo auto vystrelené airbagy,tak prepojili kontrolku airb. z nejakou inou kontrolkou,takže airbagy nesvietili,ale zhasli spolu z niečim iným,už som sa z tým stretol u nás v bazare,kamarát bol pozerať peugeota,nakoniec sa zistilo že bol búrany,mal tak prepojené tie kontrolky,toho si človek len tak nevšimne,takže na to bacha.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Sansta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.06.2009 20:31

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Sansta »

Tyjo, radsi si fakt asi nekoho vemu, to je veci... a takovy svinarny to jsem ani nevedel, to je husty.. zatim dik

roved
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 29.06.2009 22:34

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od roved »

mam 2,3 V5 spotreba 9,5 10 lit max hlavne po meste beham ide ako gula je pravda ze trosku lenive ked mas 5 a ides 60 ale ked podradis neni o com super zvuk rozvodova retaz takze starost menej menil som zatial len zapalovaciu cievko 30eur pred domom 20 min spokojny som

Uživatelský avatar
JencekSF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 01.11.2007 18:25

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od JencekSF »

libi se mi jak u desetileteho auta kazdy radi V6 2,8 doporucoval bych se podivat, jaky to auto ma vyfuk a kolik je tam lambda sond :) predni ramena, no stejne je budes menit jestli hned nebo za chvili mas sumak. a u V6 je budes menit 100% protoze ten motor neco malo vazi.

co se tyce V5 2,3 tak dofaceliftovane bych klidne sel (125kW).

sam jsem chtel passata s co nejmensima nakladama a vypadla z toho 1,8 92kW... spotreba 8-9 da se ultraekonomicky za 6 a hodne rychle za 14. lehke na predek, jinak dily za docela normalni ceny.

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od kenyacek »

JencekSF: já 1.8 92kw mám, ale na 14 litrů jsem se nikdy nedostal ani při ježdění po městě s plným plynem od semaforu k semaforu. Nejvíc jsem se dostal tak na 12 průměr, ale jinak teď když byli teplé dny, tak jezdím tak za 7.2 průměr. V zímě je to tak o litr víc. Když jezdíš předpisově, tak se za těch 7 dá jezdit.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
Mirrra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 10.11.2008 16:26
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Mirrra »

Já se s 1.8 ohne turbo vrtim po městě za nějakejch 11, mimo a jezdim často Ústí a Klínovec dostanu k 8, nehlemejždim,ale taky nemam potřebu někde machrovat,to přenechám nevyzrálejm tajtrdíkům, na 2 stranu mě celkem baví když se na mě lepí nějakej trouba mu poodjíždět,ale jak říkám, už jsem boural,takže mi zaplať pánbu opět funguje pud sebezáchovy,ale je radost vědět že když k něčemu dojde tak i ta obyč 1.8 umí pořádně zabrat a zachrání kůži....výkon je důležitej,ale těch 150 kw co má 1.8 turbínka stačí dle mě na naše tankodromy dostatečně...a ještě k tý spotřebě....věřim že jak bude motor konečně doštelovanej že to sundám ještě o nějakou tu decku níž :o)

Uživatelský avatar
Mirrra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 10.11.2008 16:26
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Mirrra »

kenyacek píše:JencekSF: já 1.8 92kw mám, ale na 14 litrů jsem se nikdy nedostal ani při ježdění po městě s plným plynem od semaforu k semaforu. Nejvíc jsem se dostal tak na 12 průměr, ale jinak teď když byli teplé dny, tak jezdím tak za 7.2 průměr. V zímě je to tak o litr víc. Když jezdíš předpisově, tak se za těch 7 dá jezdit.

ukrutně souhlasim, a to mi říkali woooe, 1.8 s 4x4 bude nenažraná...a ejhle,neni :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“