signal rychlosti vozidla neverohodny signal!!!

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
automoto1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.02.2009 19:41

signal rychlosti vozidla neverohodny signal!!!

Příspěvek od automoto1 »

mam maly problem.nefunguje mi GRA(tempomat)na Passate 2003 1.9 pumpe-duse 96KW(chip na na 160 HP) ale zatial nedavam tomu suvislost aj ked bola riadacka flashnuta.Na motore pise zavadu neverohodny signal od rychlosti takze nefunkcnost GRA by mala byt v tom.Je to tiptronic 5 kvalt a ma to pravdepodobne snimac rychlosti na prevodovke odkial by si riadacka motora mala podla mna brat signal o rychlosti.Premyslal som aj o informacii po can-buse od ABS od otacok kolies ale zda sa mi to nepravdepodobne.V scheme je vsak zakreslene ze prevodovka dava udaj o rychlosti do budikov a tie mozno po Canoch do motora. Neviem na co sa skor zamerat na snimac otacok motora,snimac rychlosti na prevodovke.Pravdupovediac nieje to moje auto a tak sa mi ho nechce uplne prekopat kabelaz.Poprosim o radu vazne iba tych co vedia o elektronike.Dík páni a cakam na vase odpovede.PARDON POMYLIL SOM SI SEKCIU.Kable su v poriadku este je to moznost dat tam prepalit soft. :cry:
Naposledy upravil(a) automoto1 dne 12.09.2009 20:59, celkem upraveno 1 x.

automoto1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.02.2009 19:41

Re: signal rychlosti vozidla neverohodny signal!!!

Příspěvek od automoto1 »

Info pre ostatnych ked budu mat podobnu zavadu. Uz to je v pohode.Zavadu nasiel chlapec zo Skalice.Bol predraty kabel na prevodovke.Takze u tiptronicu dava signal rychlosti prevodovka.No skratka komplet som to premoril ale nic som tam nezbadal.Hold nie vzdy sa podari opravit vsetko.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“