je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
xhomelezz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.09.2009 18:50
Bydliště: Ireland

je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

Příspěvek od xhomelezz »

Zdar lidi, jsem totalni novacek co se tyka VW, byl jsem nucen z fin. duvodu preletet z bmw 523i na neco s mensim obsahem a skoncil jsem s VW passat variant 1.6 1999, mam ho par tydnu auto je v poho az na dve veci je citit benzin v zavazadlovym prostoru a dalsi vec je ze mi nedrzi otacky na volnobehu, uplne presne nevim na jaky hodnote by meli byt na volnobeh a rucicka lita v rozmezi 900 az 1100. Budu vdecnej za jakoukoliv radu dikes :mrgreen:

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

Příspěvek od jangeltner »

S tím benzinem nevim jak poradit jen vim ze pod kobercem v kufru je palivove čerpadlo pod takovym černym deklem jestli nahodou nejake tesneni nebo nevim ale ty otačky bych neco mel delalo mi to taky ale na 1.8T ale myslim ze to bude to samy bude to ´zasarana´ špinavá :? klapa je potreba ji vytahnout a poradne vypucovat jsou na to spešl spreje ale davej bacha at ji nepoškrabes no a jak ju vyčistíš tak to je treba napichnout na VAG-diagnostiku a udelat zakladní nastaveni klapy jo a volnobeh ma byt neco kolem 800-900 myslim :wink:

Uživatelský avatar
xhomelezz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.09.2009 18:50
Bydliště: Ireland

Re: je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

Příspěvek od xhomelezz »

klapku vycistim to je v poho, zkusim najit kde to cerpadlo je a zkontroluju to dik za rychlou radu, jen tak mimochodem kolik je ted v cechach pojistka a silnicni dan..jen abych to srovnal s tim co se plati tady :wink:

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

Příspěvek od kipo »

Zdravím Ťa.Tiež to vidim na ten dekel pod kobercom v kufri,otačky okolo 800-850.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
xhomelezz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.09.2009 18:50
Bydliště: Ireland

Re: je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

Příspěvek od xhomelezz »

jeste otazecka musim to hodit na vag po vycisteni klapky? delal jsem to samy na bmw a stacilo otocit klickem do polohy pred nastartovanim a ecu si to nastavila sama..

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: je citit benzin v zavazadlovym prostoru..

Příspěvek od PetrVK »

xhomelezz píše:jeste otazecka musim to hodit na vag po vycisteni klapky? delal jsem to samy na bmw a stacilo otocit klickem do polohy pred nastartovanim a ecu si to nastavila sama..
Bohužel musíš!!!
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“