Studený motor

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cjjjf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 29.06.2009 18:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Studený motor

Příspěvek od Cjjjf »

Ahojte potřebuju poradit, vždy když nastartuju a je motor studený ozve se nepříjemný zvuk asi tak na 3 vteřiny.Vagem jsem nic nezjistil ani chyby sporadicky.Zvuk je dost hlasitý a zní jako by se jelo vidličkou o tabuli.
Motor 1.8 T 110 KW passat B5,5 Děkuji

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Studený motor

Příspěvek od kenyacek »

Není to náhodou řemen??Taky mi kdysi pískal na starým autě po nastartování přesně jak píšeš ty, stačí prostříkat a je klid.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
Cjjjf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 29.06.2009 18:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Studený motor

Příspěvek od Cjjjf »

kenyacek píše:Není to náhodou řemen??Taky mi kdysi pískal na starým autě po nastartování přesně jak píšeš ty, stačí prostříkat a je klid.
No já mám asi tak po 2000 tisicích měňený rozvody včetně toho řemene ale zkusím to děkuji za radu.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Studený motor

Příspěvek od Flico »

mozna se pletu kdyz tak at me zkusenejsi opravi ale co takhle viskospojka za chladicem? me je po ranu taky jakoby slyset a za chvilku ztichne

Uživatelský avatar
Cjjjf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 29.06.2009 18:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Studený motor

Příspěvek od Cjjjf »

Flico píše:mozna se pletu kdyz tak at me zkusenejsi opravi ale co takhle viskospojka za chladicem? me je po ranu taky jakoby slyset a za chvilku ztichne

Tak řemen to neni a vyskospojka ta je presne kde ? porad mam skaredej plechovej zvuk fsecko dotahly uz jsem zkousel varianty jako utahnout plast pod motorem,zvuk je dost otevreny takze v motoru to nejspiz nebude porad badam diky za rady

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“