PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..- VYŘEŠENO ! :)

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..- VYŘEŠENO ! :)

Příspěvek od petersonix »

Čau chlapáci,
mám takovej problém, o víkendu jsem si nechával měnit rozvody vč. vodní pumpy a od tý doby motor nechce vůbec táhnout :( .
S tím mechanikem jsem se ještě nespojil, aby se na to znova podíval, tak bych se vás rád zeptal na možnou příčinu či co. Jo a na budíkách se mi rozsvítila ta žlutá kontrolka motoru...!
Příklad..předjíždění, 80tka, dřív mi klidně stačila trojka, teď abych se hnul tam musím narvat dvojku aby to něco udělalo..
Je to B5.5, 2.0i-96kW, + lpg
Moc díky za váš čas mi dát echo. Petr
Naposledy upravil(a) petersonix dne 09.11.2009 20:36, celkem upraveno 1 x.

cenzi69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.06.2009 15:18

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od cenzi69 »

delalo mi to neco podobnyho ze kdyz sem to seslap tak to nemelo moc snahu jet tak mi nekdo poradil vymnenit palivovej filtr a od ty doby je to super ale nevim tohle vypada na neco jinyho asi

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od petersonix »

cenzi69 píše:delalo mi to neco podobnyho ze kdyz sem to seslap tak to nemelo moc snahu jet tak mi nekdo poradil vymnenit palivovej filtr a od ty doby je to super ale nevim tohle vypada na neco jinyho asi
mě zase teď někdo poradil, že prej se ten novej řemen mohl dát o jeden zoubek jinak a už to ztratí výkon.. ale když ho držím cca v 5tis otáčkách tak táhne docela dobře. :( ..??

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od jangeltner »

kdyby ti remen o jeden zoubek preskocil tak by ses mohl rozloucit s motorem. takze zavada bude nekde jinde

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od petersonix »

jangeltner píše:kdyby ti remen o jeden zoubek preskocil tak by ses mohl rozloucit s motorem. takze zavada bude nekde jinde
ahoj, to co píšeš jsem slyšel na nafťáky, motor konec, ale u benzínu by se to PREJ stát nemělo... :roll: :?:

jen dodám, že se TA závada objevila až po výměně rozvodů, do té doby vše ok..

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od Flico »

petersonix píše:
jangeltner píše:kdyby ti remen o jeden zoubek preskocil tak by ses mohl rozloucit s motorem. takze zavada bude nekde jinde
ahoj, to co píšeš jsem slyšel na nafťáky, motor konec, ale u benzínu by se to PREJ stát nemělo... :roll: :?:

jen dodám, že se TA závada objevila až po výměně rozvodů, do té doby vše ok..
stalo se nam stejna vec na octavii 1.6 auto slo na kompletni diagnostiku kde bylo zjisteno spatna hodnoty a pak ten remen dali spravne a auto zase jelo a delalo to to samy co pises

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od petersonix »

Flico píše:
petersonix píše: ahoj, to co píšeš jsem slyšel na nafťáky, motor konec, ale u benzínu by se to PREJ stát nemělo... :roll: :?:

jen dodám, že se TA závada objevila až po výměně rozvodů, do té doby vše ok..
stalo se nam stejna vec na octavii 1.6 auto slo na kompletni diagnostiku kde bylo zjisteno spatna hodnoty a pak ten remen dali spravne a auto zase jelo a delalo to to samy co pises
Díky za tvoje info, přeci to nakonec bude jen o tom špatně nasazeným řemenu a nějakým nastavení jako na té oktávce. :wink: ..uvidíme..Díky

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: PROSÍM O RADU..2.0i, netáhne..

Příspěvek od petersonix »

Tak pánové, vyřešeno.. Bylo to rozvodovým řemenem, kterej byl posunutej o jeden zoubek. :wink:
Všem dík za rady a podporu :D .P.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“