Servis W8

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

Re: Servis W8

Příspěvek od ZOkYN »

Nebydlet s přítelkyní a bydlet na ubytovně 5 let grátis, tak do toho jdu !!! Že já vůl s tou ženskou nepočkal a mohl jsem mít W8 :( :( Nádherný auto, krásný zvuk, pořádný svezení, spolehlivý....

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

ja to sem musím dát také reklama supr http://www.youtube.com/watch?v=mDt6Jd-y ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

No, tak už jsem do toho spadnul taky a od včerejška jezdim W8! Jen mi teď pomalu dochází realita. Ne ani spotřeba, ale spíš se modlim, aby byl spolehlivý ... protože jinak jdu asi bydlet pod most :-)

Chtěl jsem se jenom zeptat na výměnu oleje v tiptronicu. Je lepší vyměit všechen, nebo jenom půlku. Někde jsem to tady na fóru četl. A taky bych se tě chtěl zeptat na chip. Prozdradil bys, kdo ti ho dělal (popř. kolik to cca stálo)?

Díky

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

ahoj máš SZ :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Servis W8

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Tak doufam,ze se co nejdriv pochlubis fotem :wink:
vé-šestka

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

Uvidíme, jak bude vycházet čas ... rád bych nějaký foto dal, ale raději nic slibovat nebudu. Zatim jenom musím říct, že je to pecka!

A vážně uvažuju, že na kufr přijde 1.6, pro tu srandu. Když jsem měl Golfa GTI, tak si řada mladejch v Octávkách 1.9TDI dokazovala nevim co, jenže na 180 koní neměli. Tohle je ale jako přívalová vlna :D

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Servis W8

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Recaro lover píše:Uvidíme, jak bude vycházet čas ... rád bych nějaký foto dal, ale raději nic slibovat nebudu. Zatim jenom musím říct, že je to pecka!

A vážně uvažuju, že na kufr přijde 1.6, pro tu srandu. Když jsem měl Golfa GTI, tak si řada mladejch v Octávkách 1.9TDI dokazovala nevim co, jenže na 180 koní neměli. Tohle je ale jako přívalová vlna :D
Hm take sem o tom uvazoval,ale najezdim hodne km za rok a provoz vozu by me usmrtil takze sem se na to vybodnul,ale jednou si neco takoveho az skoncim s velkym obemem km poridim.Bud W8 nebo Audi RS6 do roku 2004 avanta :twisted:
vé-šestka

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

Určitě doporučuju! Taky jsem na starší RS6 koukal, ale to je na mě už extrém. Náhradní díly na Audi jsou ještě o řád dál a proto se mi do ní už moc nechtělo. A navíc nemá tak krásnej zvuk!

K tomu projezdu. Měl jsem Golfa IV GTI a na dálnici jsem se pohyboval v rychlostech okolo 130 na cca 8-8,5 a někdy až 9 litrů. S Passatem jsem o cca dva výše, což mi nejpřijde jako velká tragédie. Pravdou však je, že člověk nesmí do města. Mě se to snad bude dařit, protože cestování Prahou je v autě v dnešní době už utrpení. Tak jsem pro Pašíka sehnal hlídaný parkoviště a tam si bude odpočívat, aby o víkendu mohl ukázat, zač je toho W8 :)

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Servis W8

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Recaro lover píše:Určitě doporučuju! Taky jsem na starší RS6 koukal, ale to je na mě už extrém. Náhradní díly na Audi jsou ještě o řád dál a proto se mi do ní už moc nechtělo. A navíc nemá tak krásnej zvuk!

K tomu projezdu. Měl jsem Golfa IV GTI a na dálnici jsem se pohyboval v rychlostech okolo 130 na cca 8-8,5 a někdy až 9 litrů. S Passatem jsem o cca dva výše, což mi nejpřijde jako velká tragédie. Pravdou však je, že člověk nesmí do města. Mě se to snad bude dařit, protože cestování Prahou je v autě v dnešní době už utrpení. Tak jsem pro Pašíka sehnal hlídaný parkoviště a tam si bude odpočívat, aby o víkendu mohl ukázat, zač je toho W8 :)
No jeste uvidim co a jak pochodim.Mozna se jeste pro nej rozhodnu,ale az v lednu az ty ceny spadnou a urcite v manualu.A z Nemecka!
vé-šestka

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

Já ti nevim, jestli je manuál lepší volba. U tohodle auta stejně budeš jezdit tak,že první tři rychlosti nebudeš ani používat (v 99% času). Taky jsem u tom uvažoval, ale upustil jsem od toho. Navíc si myslim, že v manuálu má člověk u takovýho auta větší šanci odrovnat spojku, než v s automatem :D

A jestli z Německa? Asi jo, proč ne. Já mam koupenýho v Čechách, ale šel jsem do něj jenom proto, že znam jeho historii. V Deutschlandu je jich hodně, ale za rozumný peníze většinou jenom sedany a to mě nelákalo.

Jo a koukam, že se v ČR našlo pár chytráků, kteří jsem přivezli W8 v super výbavě s nefunkčním motorem. Zrovna na jednu takovou jsem narazil. Před koupí toho svýho jsem našel v německu černou variantku s těma nejlepšíma sedačkama na světě (má je Standokan) a měla poruchu motoru - stála 5 000EURo. Tady se prodává za 180 000,- Kč a pořád zbejvá dořešit ten motor. A vzhledem k tomu, že je to megaatyp nevim nevim, jestli je to dobrá koupě. Psal jsem prodejci v Německu a ani mi neodepsal, tak jsem raději dal ruce pryč.

shwaara
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 17.01.2008 01:11

Re: Servis W8

Příspěvek od shwaara »

Mně zaujal tenhle: http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... ze#carMenu" onclick="window.open(this.href);return false;
Cena se mi zdá fajn, výkon orgastický, zvenku vypadá pěkně, intriér nic moc, ale na ten asi ve 280 nikdo koukat nebude :mrgreen: Jen moc nevěřím tomu prodejci (což implikuje i nedůvěru v nabízený kus). Jednou jsem šel kolem, stavil jsem se a bazárník byl takový tmavší tlusťoch s řetězem kolem krku ve staré S-classe (mamut) s černými skly, nabízená auta jsem podle značného opotřebení interiéru tipoval tak na 250-350.000km, ale inzerována byla bezostyšně jako 90-160.000km... Takže tak :(

Recaro lover
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2009 20:31

Re: Servis W8

Příspěvek od Recaro lover »

Nedokážu ho posoudit, protože jsem ho fyzicky neviděl. Ale už jenom díky modrýmu interiéru bych do toho prostě nešel :mrgreen:

Nehledě na to, že cena mi přijde až moc nízká. Když srovnam s ostatníma W8 dostupnejma na českym trhu, ale i s tim, co se dá koupit v Německu. Před koupí svý W8 jsem hledal možnosti v D, kde je mnohem větší výběr. Výsledek byl, že zajímavý kusy s historií začínají na výrazně vyšší částce, než je zmíněná v inzerátu. Chybějící serviska je spíš už jenom třešnička na dortu.

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

jj s tím souhlas chce to vidět osobně ale moc se mě to nezdá
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

shwaara
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 17.01.2008 01:11

Re: Servis W8

Příspěvek od shwaara »

Tam právě píšou, že serviní knížka: ano. Navíc se teď benzíny s vyšším objemem doost propadly (ale nevím, nakolik se dá tohle pravidlo aplikovat na takovou raritku jako W8). Asi jen hledám argumenty proč jo :)

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Servis W8

Příspěvek od standokan »

musíš se jít podívat z někým kdo tomu rozumí cena je podezřelá
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“