Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výpěr Passata
PříspěvekNapsal: 25.11.2009 10:32 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

17.02.2008

3876

standokan píše:
já jsem tě také jenom škádlil :wink: nafta má své výhody :wink:

to si děláš pr**l.....co to máš za AVATAR??? :lol: :lol: :lol: :lol: hustěěěěěěě :wink: :!:

Hej kámo jinak jsem tenhle víkend v Liberci s novou ženou mojí... :mrgreen: co si dát sraz ?

SRY za OT klucííí...musel jsem :mrgreen:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 25.11.2009 10:43 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

17.04.2008

3077

Uplnej sever

ti budu křenit ne :wink: co v Liberci jako chystáš ? stěhování ?

PříspěvekNapsal: 26.11.2009 23:20 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.11.2009

16

tož teda se taky přidám se subjektivním názorem
pravdou je že plyn patří do sporáku a ne do auta, ale je to opravdu věc názoru,
v 1.8 T jsem pocítil, ano jede to a jakmile tomu trošku šlápneš tož to stejně přepne bo z plynu toho moc nevyrazíš a tenhle motor si zaslouží rozhodně palivo co tam patří a ne náhradu od které upustili už i dědové,
cena plynu 9,- kč za kterou se dá pořídit je opravdu velkou motivací, nicméně jak jest psáno výše, kdo si pořizuje tohle auto s 1.8T si musí být vědom spotřeby a ta je při lehké noze 10 l, jakmile dáš kartáč tož si to cucne ALE jede a nedejchá a nekouří černej dým, s plynovým pedálem si jen hraješ a každý malý pohyb se okamžitě projeví, chceš se pověsit na záda a pohrát si v mezích s čímkoliv na silnici tak si kup 1.8T, to je motorizace pro pohodovou jízdu i pro dravce, to je správná volba, mám starouška tohohle kalibru a neměnil bych za nic nového na trhu, je to člen rodiny, je to krasavec i po letech, je to ten co pod kapotou schovává dílo hodné mistrů, neklepe, nehlučí, necvaká jen si spokojeně přede a jakmile se dostane do správných otáček, tak si jen dřepne a pluje po silnici jako vlajková loď této grupy, tohle dětinské nadšení sdílí celá moje family, protože místa v něm je habakuk a děcka vzadu mohou hrát pinec, dospělí se na všech sedadlech posadí a jen si předou jako kocour, chceš do zadu tři dětské sedačky sedačky není problem zkus to ve škodné a vyboulí se ti dveře, tohle je auto a chce jen olej a benzín za který se odvděčí tichem a jízdou dle libosti, v interiéru hraje jen muzika nic nehlučí a nic neruší pohodovou jízdu, šlápni tomu a uslyšíš vrčení kočky a ne štěkot starého psa,projeď diesel, projeď plyn, projeď se autem 1.8T a zapomeneš na věčně debatovanou spotřebu paliva,neb lidé mění názor podle dané situace a jen pravý Pasaťák neřeší spotřebu ani při finanční krizi, jakmile se zdraží nafta, neb začíná být traktoristů na silnicích plno, a tož to zase začne z jiné strany a kdo něvěří, tak si sám lže, kámo jezdí károu, která sosá jak Liazka , ale chce jezdit a požitek z jízdy si užít a ne se stresovat blábolama o super spotřebě, chip motoru, který řeší většina dieslových motorů na to jen, že z mezka koně neuděláš a maximálku máme stejně stejnou, leda si překopeš i převodovku, protže jinak se ta kára postupně sype, ale tohle už ti rádoby tuningář nepoví do očí, jen furt jezdím za pět
safra to se snad ani nedá číst

PříspěvekNapsal: 03.12.2009 15:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

09.11.2009

2

No to se to tu pěkně čeří... škoda že většina příspěvků není k věci :-(
1. Ropáky nemám rád, ale nikomu to neberu.
2. Táta měl pašíka 1.8 s plynem, spotřeba kolem 11l což oproti 10l benzínu je docela úspora a jel jako tank... nebylo to znát
3. Teď jezdím s 1.6 za 10l, pokud bych jezdil za 10 s 1.8 20V Turbo bych to asi moc neřešil ale přeci jen...
4. To jako že s tím turbem se plyn neslučuje??

PříspěvekNapsal: 03.12.2009 15:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.12.2009

12

Praha

Nic proti plynu, sám jsem ho ale nikdy neměl.
Sám mám 1.8T a spotřebu si dost řídíš i sám, vezme si to, ale jde to i kolem krásných 8l. A když za to vezmeš, jede to:)

PříspěvekNapsal: 05.12.2009 15:19 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.12.2009

100

Ostrava

Zdravím, přemýšlím nad koupi Passata B 5.5 nabo Sharana. Mám Octavii 2003. Přemýšlím jen nad otázkou kde je více místa vzadu na zadních sedačkách. Mám malého kluka a ten když sedí vzadu v sedačce za spolujezdcem tak mi kope do přední sedačky. Za mnou taky vůbec není místo, protože mám 188cm a při jízdě skoro ležím :D . Samozřejmě přemýšlím do budoucna kdyby náhodou měl druhé dítě tak bude sedět za mnou. A tam to bude mazec. Tak se vás chci zeptat jestli je více místa vzadu v Passatu nebo Sharanu. Díkec všem za radu. :idea:

PříspěvekNapsal: 05.12.2009 15:29 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

17.04.2008

3077

Uplnej sever

tak za prvé když řídíš máš sedět normálně lehnout si mužeš jen při sexu v autě :roll: a k otázce místem jsou na tom tak nějak skoro stejně i když sharan je určitě praktičtější je to MPI a ty já nemusím ale passat má vzadu lepší sedačky a je v něm lepší svezení :wink:

PříspěvekNapsal: 14.12.2009 16:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.12.2009

100

Ostrava

Chci se zeptat jestli tady někdo má motor 2.0 85kw. A který motor je z benz. pružnější jestli 1.6 75kw nebo ten 2.0 85kw? dikec

PříspěvekNapsal: 15.12.2009 01:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.12.2009

17

Kup si 2.8 V6, v městě jezdim do 12.5 a dálnice okresky do 10.5. A svezení je to nejlepší, hned po W8 :)

Samozřejmě dá se s tim jezdit i za 15, ale to už musíš bud stát pořád v koloně nebo na to rapidně šlapat :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]