passat 1.8 t 20v r.v1999 na co si dát pozor ?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sektro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.04.2009 14:05

passat 1.8 t 20v r.v1999 na co si dát pozor ?

Příspěvek od sektro »

zdarec uvažuju že koupím passata 1.8 t bouraného mužete mi prosím poradit na co si dát pozor při koupi ? dík za rady

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: passat 1.8 t 20v r.v1999 na co si dát pozor ?

Příspěvek od standokan »

bouraného:? pokut tomu nerozumíš tak si někoho zjednej nebo na tom proděláš :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

midnight_man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 23:41
Bydliště: Ružomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: passat 1.8 t 20v r.v1999 na co si dát pozor ?

Příspěvek od midnight_man »

no kedze bude burany, moc toho nenaskusas...ak je funkcna elektronika tak VAG..ale aj to bude mylné pretoze kopec veci to moze vypisovat ak je to burane. jedine ak si mozes zhodit prednu hadicu od turba a skontrolovat mechanicky predné lopatky kompresora turba ci nie su pridrete, ci idu lahku a ci nemaju velku volu.
Octavia, ASZ
Bora 4motion, AGN

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: passat 1.8 t 20v r.v1999 na co si dát pozor ?

Příspěvek od kipo »

No,ja by som moc do búračky nešiel,samozrejme ak to je len búračka tykajúca sa len plechariny,tak to ešte,ale inak si najskor dobre prerátaj čo všetko budeš mudieť meniť a kupovať,búračky bývaju na prvý pohľad nie až tak vážne,ale keď začneš rozoberať,až vtedy zistíš že je toho oveľa viac na výmenu.Niekedy je naozaj lepšie doplatiť a kúpiť auto do ktorého sadneš a jazdíš.Najlepšie keby si tu hodil fotku toho auta,alebo aspon trocha stručnejšie opísal ako je búrane,vtedy by sme boli múdrejši.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

midnight_man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 23:41
Bydliště: Ružomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: passat 1.8 t 20v r.v1999 na co si dát pozor ?

Příspěvek od midnight_man »

jj presne tak, na prvy pohlad neskodna buracka do predu, motor OK...a prides na to ze mas prihnuty tlmic, ramena, napravnicu...a mozno na to ani neprides :D aj to som zazil....
Octavia, ASZ
Bora 4motion, AGN

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“