Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skrtici klapka nastaveni pomoc !!
PříspěvekNapsal: 25.10.2010 23:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.03.2010

124

mike125 píše:
-Jack- píše:
mike125 píše:
-Jack- píše:
Tak jelikoz mi nebylo moc poradeno... Tak jsem napisu zkusenost... protoze se to na foru najit moc neda... Takze rozdelani vzduch filtru... je to ta vec na leve strane motor. prostoru.. Ocvakne se vrchni plastovej kryt (neni tam co urvat) a pak vidite na teleso filtru... nejdriv odsroubovat plech ktery je na boku mezi filtrem a motorem.. drzi na 4rech sroubech... sundat... odcvakat plechova "perka" ktera drzi viko filtru... povytahovat kabely... a sundat to co jde z vrchu filtru... POZOR!: nesundavat tu placatou vec co je chycena dvema srouby a jsou do ni dva kabely... moc by jste si tim nepomohli... protoze pod tim je akorat plocha s teplovodivou pastou... kterou by jste si urco setreli pri dalsi manipulaci... kdyz je vse odpojene, tak jeste sundejte dve hadice vpredu na filtru... ted uz viko nic nedrzi... tak se ho snazte dostat ven... je to jak tahat jezka z klece... jde to blbe, ale jde... zustala vam akorat zapojena vaha vzduchu pres gumovou pruchodku... nesnazte se ji odpojit nejspis to urvete... takze opatrne vyndat viko a polozit na motor.. ci kam se vam chce... uvnitr vika je vaha vzduchu... povolit dva sroubky co drzi trubici... vyndat trubici a vyndat vahu... ja osobne ji neodpojoval.. ale cistil rovnou na aute... az ji budete cpat zpet tak dejte pozor na tesneni... musi byt navliknuto pres hranu a je tam "zamek" ( takovy vylisek ktery ma zapadnout do vylisku na vaze)... Plati to pro motor 1.8T.... Doufam ze jsem nekomu pomohl.. :)

A jinak poprosim... jestli mate nekdo doma navic to plechove "perko" co drzi viko filtru... tak koupim!:) mam tam jenom tri... takze poslete SZ jestli mate... a na vrchu vika filtru jsou takovy dva drzacky na trubicku tak jeden mam vylomenej.. takze koupim tez... snad nekdo doma ma... dik...

Perfetně mě pomohls,ty bys mohl tady udělat na fóru rubriku,nikde sem to nemohl najít...Díky ti moc=)
akorat jestě nenapsals jestli to to pomohlo a jaks to čistil

Jsem rad, ze jsem pomohl, ale me to nepomohlo... mam chybu nekde jinde a nemuzu prijit na to kde. Po pusteni plynu mi malinko spadnou otacky pod prumer, ale to muze zpusobovat milion veci.. A cisti se to specialnim pripravkem na vahy vzduchu.. bezne k sehnani.. Mej se...

No mě to taky trápí právě,normálně jedu šecko v pohodě ale když vyřadím tak mi zletí otáčky na 400 potom se shoupnou na 900 potom na 600 potom na 900 a kolísá to,dneska mi to ve městě aj chcíplo a nevím co s tím,zítra to zkusím s tou váhou vzduchu a uvidím,docela mě to sere totiž:(

jo... to znam:) taky mi to zaclo chcipat... dost pomohla vymena vzduch filtru a mel jsem povolenou tu mensi hadici na airboxu... zkus se mrknout jak jsi na tom ty:) a kdyby se ti nahodou postestilo to vyresit... doufam ze se se mnou podelis:)

PříspěvekNapsal: 25.10.2010 23:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.03.2010

151

Zlínský Kraj

jo... to znam:) taky mi to zaclo chcipat... dost pomohla vymena vzduch filtru a mel jsem povolenou tu mensi hadici na airboxu... zkus se mrknout jak jsi na tom ty:) a kdyby se ti nahodou postestilo to vyresit... doufam ze se se mnou podelis:)[/quote]

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 26.10.2010 20:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.03.2010

151

Zlínský Kraj

hey tak jsem vyčistil škrtící klapku (ředidlem a leštičem na kola ) a autko beží jak hodinky,paráááda :wink:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]