Spojka

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Spojka

Příspěvek od Hudy »

Zdarec,při rozjezdu mi spojka zabírá uplně na hoře tzn.že už je hodně ojetá že jo?Volal jsem do VW a řekli mi že komplet výměna stojí asi 15 000 kč to je celkem v poho jen se ptám jestli je to složité vyměnit spojkovou sadu a co všechno se musí rozdělávat a jak dlouho to asi trvá,jestli to zvládne ten mechanik za směnu protože auto potřebuju,na to jsem se jich zapoměl zeptat tak se ptám vás.Díkec

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: Spojka

Příspěvek od jangeltner »

pokud mas vse potřebné nařadí atd... tak si myslim ze to za šichtu mechanik musi udelat .. a jestli ne tak te zbytecne budou natahovat abys platil za to ze u nich mas auto

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Spojka

Příspěvek od Hudy »

A je to tak když spojkový pedál zabírá uplně na hoře tak je hodně ojetá?

kamol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 06.10.2009 13:50

Re: Spojka

Příspěvek od kamol »

Hudy píše:A je to tak když spojkový pedál zabírá uplně na hoře tak je hodně ojetá?

prokluzuje?

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Spojka

Příspěvek od Hudy »

No abych pravdu řekl,nedávno když nás jelo 5 v autě + plně naložený kufr oblečením a rozjížděl jsem se do kopce tak jsem to vytočil to 3000 ot/min a spojka byla pustěná ale nehrabalo to tak se mi pozdálo jak kdyby to proklouzlo ale když to zkouším ted tak to trhá asfalt jak dívé tak nevím.

Uživatelský avatar
Raimmi
Člen klubu
Příspěvky: 410
Registrován: 09.08.2009 12:04
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka

Příspěvek od Raimmi »

neznamená že zabírá nahoře že musí být k.o. poznáš to hlavně podle prokluzování...
Vw Sharan II 1.9Tdi 85kw
Audi A6 Avant Quatro 2.8 V6 142kw

kamol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 06.10.2009 13:50

Re: Spojka

Příspěvek od kamol »

Raimmi píše:neznamená že zabírá nahoře že musí být k.o. poznáš to hlavně podle prokluzování...

dokud neprokluzuje tak bych nemenil novou spojku.s tim najedes urcite jeste hodne km.koukni na forum kolik lidi zabira spojka nahore.a nede sem cetl ze nekdo i po vymene a zabirala nahore.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“