Ucvaklej kabel...

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
-Jack-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 13.03.2010 11:16

Ucvaklej kabel...

Příspěvek od -Jack- »

Zdravim klubaci.... mam problemek...viz foto.. dnes jsem nasel tenhle ucvaklej, ci utrzenej kabel.. ale spis to vypada ze ho nekdo doloval kombinackama.... podle me vede k lambde... nevi nekdo co ma za funkci? jestli ho mam pripajet zpet nebo ne? (proc ho asi predeslej majitel ucvak?) Dekuji za vsechny rady...
Přílohy
IMAG0166.jpg
IMAG0167.jpg

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od pino.t »

Nejlepší bude asi hodit na vag jestli to hlásí nějakou chybu. Pak kabel připojit třeba čokoládkou a zkusit po projetí jestli to nehází chybu.
Ale kabely k lambdě se prej nepájejí.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

-Jack-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 13.03.2010 11:16

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od -Jack- »

Na vagu zadna chyba... tedy kdyz se nepajeji tak jedine pres cokoladu? Nebo jsi myslel ze neni mozne to nejak normalne spojit?

-Jack-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 13.03.2010 11:16

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od -Jack- »

tak jsem nasel tohle... http://www.peugeot-club.com/forum/viewt ... 250&page=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od pino.t »

Já bych to hodil normálně přes čokoládu, bez použití pájky.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

-Jack-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 13.03.2010 11:16

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od -Jack- »

Jojo.. Taky jsem toho nazoru... ale ted jeste tak vedet, proc to predchozi majitel takle ucvakl.. k cemu mu to pomohlo atd... Divny je, ze je to opravdu uzmoulany... kdyz neco jdu ucvaknout.. tak to cvaknu stipackama a zaizoluju.. pokud to nema byt pri prodeji videt, tak si s tim dam jeste vetsi praci.. Mam trochu vitr z toho co se stane, az to zapojim... Auto jede super.. jenom ze zacatku po nastartovani trochu kolisa volnobeh a nez se ohreje tak to divne taha... jinak ok...

cincila
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 18.05.2010 16:12

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od cincila »

ahoj,bych rekl,ze to je prekousany od kuny :-) obcas to maji misto obeda :-)

-Jack-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 13.03.2010 11:16

Re: Ucvaklej kabel...

Příspěvek od -Jack- »

cincila píše:ahoj,bych rekl,ze to je prekousany od kuny :-) obcas to maji misto obeda :-)

cau cau... asi jo covece:) Protoze Lamda vypada nove... ( tipuju podle kabelaze.. ) a kabel jsem dal normal do cokolady zalepil vulkanizujici paskou a vse ok... Ve Vagu to uz nepise chyby, tak to nejaka svina prekousla:)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“