Kape mi chladič??

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Kape mi chladič??

Příspěvek od honza.saxo »

Ahoj,před pár dny jsem přišel k autu a pod chladičem jsem měl malou kaluž vody,byla sladká,tak to byla chladící kapalina barevná a sladká..Je to i vidět odkud teče dole,ale konkrítně nevím,není tam tak dobře vidět.chci se zeptat,je ně´jaký řešení?co ta sračka co se leje do chladičů když teče,je to k něčemu,nebo je to nan ic?nebo jen na chvíli-má s tím někdo zkušenosti z vás?nebo to chce novej?a co starší z vrakáče,nebo neoriginál koupit?mám VW passat z r.v.2002 VR5 125KW-170K 4motion.Poraďte díky Honza

lacofit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.08.2009 18:55
Bydliště: Třinec

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od lacofit »

Zdarec ja jsem koupil obyč srač na utěsnění chladič. v Teszcu a už 2měs klidek,a najeto asi 2tis.ale záleží jak moc a odkud.me to kapkalo někde ze spodu.

honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od honza.saxo »

čau,mě to taky kape ze spodu,je to vidět tou mřižkou jak máš mlhovky,tam to vidím dole.Asi to taky skusím,za to nic nedám.Díky za info.Honza

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od sss601 »

ja bych tam nic nelil jen si zaseres system koupil bych novej chladic a mas klid mrkni do sluzeb klubaci maji slevy na dily tak te to vyjde levneji

honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od honza.saxo »

čau,myslel jsi abych se mrknul sem na díly?já tam koukal,mají jen spíš tak masky,blinkry atd....nebo jsem blbě hledal?díky Honza

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od kenyacek »

Čau, taky mi tekl chladič, tak jsem tam taky nalil ten utěsňovač a je klid od té doby. Dolíval jsem docela často a dost vody a teď už je konečně klid, přes 2000km jsem nedolil ani kapku a hladina drží. Ale pokud máš dostatek financí, tak kup určitě novej chladič, ten utěsňovač není řešení na pořád, stejně ho budeš muset časem tak nebo tak koupit.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od sss601 »

ja myslel ze napr meggy ma slevy u elitu ale jsou tu i jini no nekdy je novy chladic i na aukru..vyber je na tobe ;-)

honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od honza.saxo »

jo,nevíte co je to za značku orig.chladič?nerad bych koupil nějakej buh ví co....nevíte???

Uživatelský avatar
Regi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.01.2011 13:52
Bydliště: Most

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od Regi1 »

čus mám dotaz .Pujčil jsem si auto od manželky,a včera v noci jsem trefil kance a prorazil chladič u passata b5 1.6. rv 1998.Ještě jsem na to nekoukal protože byla tma tak se chci zeptat jestli je složitý si ho vyměnit sám.díky.Nobo odkaz na nějaký schema .Díky.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od Flico »

honza.saxo píše:jo,nevíte co je to za značku orig.chladič?nerad bych koupil nějakej buh ví co....nevíte???
origo bejva myslim Valeo nebo Hella a stoji dost ranec mrkni sem http://www.nissensbrno.cz

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od _GK_ »

Opovažte se dávat utěsňovač se zlou se potážete jako já, zalepí vám to radiátor topení a budete to věky vyplachovat. Mám auto rok a prakticky až teď po každoměsíčním proplachu jsem to z toho dostal ven, vyměnil jsem některý trubky za nový a radiátor topení v palubní desce.

A vtip je v tom že nikde nic neteklo původní majitel byl jen zvyklej pro jistotu to tam lejt a nechávat stříkat dutiny .....

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Kape mi chladič??

Příspěvek od Teea »

No jo vsechno se musi z mirou a nic se nema prehanet. To si tam uz asi nemel ani moc chladici kapaliny jen samy sajrajt :)
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“