1.8T ojniční ložiska nebo sací koš?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
vencacik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 09.05.2010 17:59

1.8T ojniční ložiska nebo sací koš?

Příspěvek od vencacik »

Po kratke jizde problikava kontrolka mazání. Po nějaké době cvaká zdvihátko. V čem je problém? Známej tvrdí, že mám v pi...i ojniční ložiska. Tady jsem se dočetl, že mám vyčistit sací koš. Muže někdo poradit?

Uživatelský avatar
sabikeuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T ojniční ložiska nebo sací koš?

Příspěvek od sabikeuk »

vencacik píše:Po kratke jizde problikava kontrolka mazání. Po nějaké době cvaká zdvihátko. V čem je problém? Známej tvrdí, že mám v pi...i ojniční ložiska. Tady jsem se dočetl, že mám vyčistit sací koš. Muže někdo poradit?
Zacal by som sacim kosom, a kontrolou olejoveho cerpadla - urcite jednoduchsie ako loziska...

Uživatelský avatar
Prochyktm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 21.09.2010 18:59
Bydliště: Děčín

Re: 1.8T ojniční ložiska nebo sací koš?

Příspěvek od Prochyktm »

to je mazání a ne ojniční ložiska. Jesli ti to dělá na volnoběh, tak první vyměn olejový čidlo a uvidíš, jestli i v otáčkách, tak ti to nemaže (málo) a to už budeš mít chycený turbo, vačky a bůh ví co ještě
Naposledy upravil(a) Prochyktm dne 08.11.2010 14:01, celkem upraveno 1 x.
KTM a VW :-)

Uživatelský avatar
Lukas44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 07.01.2010 18:40
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: 1.8T ojniční ložiska nebo sací koš?

Příspěvek od Lukas44 »

vencacik píše:Po kratke jizde problikava kontrolka mazání. Po nějaké době cvaká zdvihátko. V čem je problém? Známej tvrdí, že mám v pi...i ojniční ložiska. Tady jsem se dočetl, že mám vyčistit sací koš. Muže někdo poradit?
Zdar. Z vlastní zkušenosti a zkušenosti mnoha ostatních zapoměn na nějaký ojniční ložiska. Ten sací koš to bude tak zhruba na 0,1% a z 99,9% máš KO olejové čerpadlo. Věř mi je toho tady popsáno mnoho. Já měl sací koš a celkově celé olejové čerpadlo jak z továrny ikdyž mělo 250000 km ale bylo úplně našrot. Takže neváhej a nepřemejšlej vytáhni tak 3000 na nové čerpadlo a máš jistotu že ten motor nězadřeš....
Golf IV 1.9 TDi 66 kW / Passat 1.9 Tdi 96kw 4x4 .....bejvávat PASSAT B5 1.8T 110 kW

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“