LPG - Tema - zkusenosti,rady,nazory,ceny LPG atd.

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Příspěvek od Jacques. »

S lpg se motor nekazí. Rozhodne ne u takovýchto motoru. To je blbost která koluje mezi lidmi. Rizika nejsou podle mě žádná. Mam lpg a jsem s ním také spokojený. Mel jsem s ním určité problémy ale doufám že to byla jen smůla, jelikož jsem o stejném problémů nikde nečetl a neslyšel (špína v nádrži co mi zničila trisky). Za mě rozhodně ano. Představa ze natankuju benzin za 2,5 tis Kč a mam dojezd 600km s hodně lehkou nohou je strašná. Není mám 600km za polovinu peněz.
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Re: LPG - Tema - zkusenosti,rady,nazory,ceny LPG atd.

Příspěvek od mastibruch »

At si tvuj mechanik aspon neco malo zjisti o lpg a pak ti radi. ;-) Lpg je v pohode ale musi byt dobre instalovane a serizene takze pecluve vybirej servis kde to nechas predelat.
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: LPG - Tema - zkusenosti,rady,nazory,ceny LPG atd.

Příspěvek od SupermanXXX »

Ahoj prosím tě těd sem taky řešil chip ale protože sem byl předem upozorněn na ten problém se vstřikama tak sem místo 148kw šel do 132kw všechno je v pohodě motor de na LPG točit až do omezovače a táhnutí je srovnatelné s benzínem.nevíš jestly to ti větší vstřiky vyřešej?sám bych to chtěl vytáhnout až na nějakejch cca 240hp samozřejmě s novím turbem z audi tt a většíma vstřikama,ale nikdo mě nedokáže říct jestly větší vstřiky LPGečku pomůžou aby to tidle výkony utáhlo.A moc se mě nechce jít cestou pokus-omyl.
ano větší vstřiky pomohou ale musí bejt i dobrej chip. pak se vyplatí tam hodit i nějakou dražší LPG PROčkovou jednotku. to všechno umíme :) koukni k nám na dobrelpg.cz máme tam i nějaké mýty atd o lpg které se tu taky dost často řeší....

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“