Na poprvé nechytne, napodruhé jo

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od aivos »

Zdravím , mám B5 1.8T LPG a kdyz rano prijdu k auto tak na poprvé to nechytne... skytá skytá jako ze by aji jo ale nic... Ale kdyz otocim klickem napodruhe tak uplne bez problemu hned nastartovano... A celý zbytek dne startuje uplne vpohode...

Mám tam benzín asi uz od dubna, muze byt zasrany filtr nebo to muze byt tim benzinem?

Dik za jakoukoliv radu...

VAG nemam ale tento tyden by mi mel prijit kablik :-P
Obrázek

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od aivos »

nikdo nic?
Obrázek

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od aivos »

Tak novy poznatek, kdyz to natocim na poprve (a to tocim delsi cas) tak tam slysim jakoby bublinky v palivove soustave... nevite co by to mohlo byt?? :( ten zpetny ventil ? kde ho lokalizuju?
Obrázek

Kenny16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.04.2010 20:07

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od Kenny16 »

Zdravim, mám ten samej problém, známej řikal že to na 90% bude asi teplotní čidlo. Teď ho budu měnit, tak uvidim.

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od aivos »

teplotní cidlo jako ceho?? A menil si N75 , ja jo ale je to to same a neni na nem signal... takze signal na nej dava to teplotni cidlo?
Obrázek

Kenny16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.04.2010 20:07

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od Kenny16 »

Moc tomu nerozumim, ale řikal, že to řídí všechno. Napoprvé to chytne jakoby bez sytiče, ale když je to uplně studený tak to hned zdechne. Napodruhý už ten probém neni protože to hned naskočí se sytičem :-)

Kenny16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.04.2010 20:07

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od Kenny16 »

http://autokelly.cz/#PATH=3761801;15767 ... T=0|LNG=0| v úterý ho jedu koupit tak pak napíšu jak to dopadlo

qwertz90
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.10.2010 18:27

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od qwertz90 »

ahojte, dela mne to taky, no a nekdo tady na foru psal ze mu to prestalo delat kdyz nabral plnou nadrz, takze by to mohlo mit neco spolecneho s tim zpetnym vedenim paliva, nebo mozna nejaky problem v nadrzi treba se sacim kosem cerpadla? nevite jak vytahnu cerpadlo u kombika?

Kenny16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.04.2010 20:07

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od Kenny16 »

U mě to teda vliv na plnou nádrž nemá. Prostě to napoprvé nechytne, ať je tam před rezervou nebo ať je úplně plná

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od jirkaR »

tak to je zajímavý něco podobnýho dělalo moje minulé auto fiat tipo 2.0 za 6 let na to nikdo nepřišel
vím že se podezíralo čerpadlo a map senzor - čidlo venkovního tlaku
ale to jsem asi nepatří
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Kenny16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.04.2010 20:07

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od Kenny16 »

Začalo to dělat, když teploty klesly asi na 4 stupně. Jinak v létě pohoda. Uvidim v úterý :-)

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od Marshall007 »

to ti je tak zatazko prejs o par tem nizsie a pokracovat tam???? :evil:
zbytocne tu vytvaras tie iste temy...


niesom moderator ale odporucam pokracovat tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=158&t=161878 a tuto temu uzamknut a zmazat :kap:

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od aivos »

Marshall007 píše:to ti je tak zatazko prejs o par tem nizsie a pokracovat tam???? :evil:
zbytocne tu vytvaras tie iste temy...


niesom moderator ale odporucam pokracovat tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=158&t=161878 a tuto temu uzamknut a zmazat :kap:

ty kolego, kazes vodu ale pijes víno protože myslím že tema o emulzi v oleji tady uz taky bylo... :!:
Obrázek

___TUROK___
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 16.04.2008 20:58

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od ___TUROK___ »

aivos píše:Zdravím , mám B5 1.8T LPG a kdyz rano prijdu k auto tak na poprvé to nechytne... skytá skytá jako ze by aji jo ale nic... Ale kdyz otocim klickem napodruhe tak uplne bez problemu hned nastartovano... A celý zbytek dne startuje uplne vpohode...

Mám tam benzín asi uz od dubna, muze byt zasrany filtr nebo to muze byt tim benzinem?

Dik za jakoukoliv radu...

VAG nemam ale tento tyden by mi mel prijit kablik :-P
Také mám plyn (tartarini), nechal jsem ho dělat v březnu 2010 a jsem max. spokojenej. Mám ale jinej problém, benzín tankuju tak 4-5X do roka, vždy plnou a doposud jsem byl zvyklej tankovat ty nejlevnější sra*ky na benzinkách tank-ono a Tesco. Teď v zimě jsem ale zpozoroval, že při nastartování studeného vozu to má velké problémy, otáčky klesají, jednou to u i kleklo, ale to vše jen v prních 5 vteřinách po nastartování, řekl bych, že to bylo právě kašovým benzínem, který navíc zrál v nádrži dobré 3 měsíce, než-li jsem ho vyjel. Natankoval jsem tedy kvalitnější Shell V-Power a je po problému. Chci se vás zeptat, pobral by můj motor (1,6 benzín) i výkonější Shell V-Power racing, nebo třeba Vervu od benziny? Respektive neublížilo by mu to, když je dělanej na 95tku?

P.S. okopíroval jsem to z jiného příspěvku, kde jsem to psal.

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Na poprvé nechytne, napodruhé jo

Příspěvek od aivos »

___TUROK___ píše:
aivos píše:Zdravím , mám B5 1.8T LPG a kdyz rano prijdu k auto tak na poprvé to nechytne... skytá skytá jako ze by aji jo ale nic... Ale kdyz otocim klickem napodruhe tak uplne bez problemu hned nastartovano... A celý zbytek dne startuje uplne vpohode...

Mám tam benzín asi uz od dubna, muze byt zasrany filtr nebo to muze byt tim benzinem?

Dik za jakoukoliv radu...

VAG nemam ale tento tyden by mi mel prijit kablik :-P
Také mám plyn (tartarini), nechal jsem ho dělat v březnu 2010 a jsem max. spokojenej. Mám ale jinej problém, benzín tankuju tak 4-5X do roka, vždy plnou a doposud jsem byl zvyklej tankovat ty nejlevnější sra*ky na benzinkách tank-ono a Tesco. Teď v zimě jsem ale zpozoroval, že při nastartování studeného vozu to má velké problémy, otáčky klesají, jednou to u i kleklo, ale to vše jen v prních 5 vteřinách po nastartování, řekl bych, že to bylo právě kašovým benzínem, který navíc zrál v nádrži dobré 3 měsíce, než-li jsem ho vyjel. Natankoval jsem tedy kvalitnější Shell V-Power a je po problému. Chci se vás zeptat, pobral by můj motor (1,6 benzín) i výkonější Shell V-Power racing, nebo třeba Vervu od benziny? Respektive neublížilo by mu to, když je dělanej na 95tku?

P.S. okopíroval jsem to z jiného příspěvku, kde jsem to psal.


Ja mam ACautogaz , ale benzin je lepsi takovat po mensich davkach a casteji... treba jednou za 2 mesice... at tam dlouho nehnije :D a vice oktanovy benzin se muze dat jednou za cas na procisteni motoru ale jezdit na neho nesmis! takze pry tak jednou rocne nadrz... ale ty mas plyn takze vem za 300 a to se procisti :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“