Komplet spojka

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Komplet spojka

Příspěvek od Hudy »

Tak mám konečně před výměnou spojky komplet,bude mi to měnit můj mechanik cena 20t.kč a značka Valeo co vy na to je to dobrá značka nebo mám dát něco lepšího?

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Komplet spojka

Příspěvek od Flico »

Hudy píše:Tak mám konečně před výměnou spojky komplet,bude mi to měnit můj mechanik cena 20t.kč a značka Valeo co vy na to je to dobrá značka nebo mám dát něco lepšího?
tak to menis i dvouhmotu jo? jinak valeo je v pohode jeste dobra volba je LuK ale vzhledem k tomu ze ta Valeo vychazi do 14 tis komplet tak mi za praci 6000,- prijde docela hodne :roll:

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Komplet spojka

Příspěvek od Hudy »

Zdarec ano měním i dvouhmotu,díly budou stát 17 000 kč a práce jen 3000 kč ale uvidí co tam bude za dvouhmotu,prej sou dva druhy ta druhá je o 5 000 kč dražší ale zase budu mít pokoj no.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Komplet spojka

Příspěvek od Hudy »

Tak dneska jsem se byl podívat u mého mechanika jak je daleko s výměnou spojky a nestačil jsem se divit,převodovka vytažená venku nádhera,komplet sada obědnaná,setrvák byl KO a lamela uplně sjetá a u převodovky jak je tam gufero tak to bylo naprasknutý a olejík slzel na lamelu,jak ji vytahoval ven ta říkal že to bylo zamaštěné jak prase,a já bych chtěl vědět kde se dá stáhnout Etka na Pašíka jak tady mají někteří profíci,díkec

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Komplet spojka

Příspěvek od Hudy »

No tak dneska zase hnusná zpráva,celá sada bude stát 26 000 kč prej je tam nějaký speciál setrvák hrůůůza

luc20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.09.2008 23:01
Bydliště: Most, Plzeň

Re: Komplet spojka

Příspěvek od luc20 »

Já ti nevím, ale raději bych volil čtyřdílnou sadu s jednohmotou, taky od Valea. Stojí necelých 10 tisíc, takže s prací 13, navíc bys měl klid na delší dobu, než s dvouhmotným setrvákem. Letos se na ní chystám taky...

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Komplet spojka

Příspěvek od Hudy »

to mě mechanik nabízel taky místo dvou dát tam jedno ale měl jsem strach aby se s tím pak něco nestalo,teď s tím jezdí i manželka tak že raději tak ale byl to celkem problém sehnat tu dvouhmotu jaká tam má být stála mě 20 000 kč jen dvouhmota tak že celkem lata,doufám že už to bude šlapat :roll: :roll: :roll:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“