tesnenie motora

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
valki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 29.12.2010 12:25

tesnenie motora

Příspěvek od valki »

Zdravim, chcel by som sa spytat, chcel by som pretesnit cely motor tj. tesnenie pod hlavu kruzky atd... a chcem sa spytat ake vsetky tesnenie budem potrebovat a co vsetko budem musiet urobit... dakujem za vsetku pomoc... :)

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: tesnenie motora

Příspěvek od aivos »

tak budes potrebovat tesneni pod hlavu a vanu, potom na kazdy pist 3x krouzky, kdyz sundas hlavu tak bys mel udelat tlaky a nechat ji srovnat, a pokud uz to budes mit rozebrane tak aji gufera radeji vymenit na ventilech... no a asi novy olej a olej filtr... Pak max nejake priruby aby to bylo dokonale :D
Obrázek

zedd.x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 27.10.2007 21:31
Bydliště: Ostrava

Re: tesnenie motora

Příspěvek od zedd.x »

valki píše:Zdravim, chcel by som sa spytat, chcel by som pretesnit cely motor tj. tesnenie pod hlavu kruzky atd... a chcem sa spytat ake vsetky tesnenie budem potrebovat a co vsetko budem musiet urobit... dakujem za vsetku pomoc... :)
A proc to chces delat?

Treba tesneni pod hlavou bych nemenil dokud nemusis... Pokud se ti ztraci olej, resil bych vymenu gufer na ventilech (hlava se nemusi nutne sundavat), no a mozna tesneni pod vanou... Jo a jaky mas motor?

valki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 29.12.2010 12:25

Re: tesnenie motora

Příspěvek od valki »

chcem pretesnit preto lebo mi to zere 1l na 1000km.... a kontorloval som turbo a turbo vobec nieje od oleja, vo vyfuku nemam olej pod autom nemam olej, menil som tesnenie pod vikom a tak som sa rozhodol ze pretesnim cely motor a snad by potom uz bol pokoj..

Uživatelský avatar
vencacik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 09.05.2010 17:59

Re: tesnenie motora

Příspěvek od vencacik »

Pokud chčije olej pod víkem jde to vidět (leda že ti jako u mě bude kapat na kat a hned se spálí). Viděl bych to spíš na gufera na ventilech. Přetěsňovat celý motor je podle mě zbytečně velká akce.

zedd.x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 27.10.2007 21:31
Bydliště: Ostrava

Re: tesnenie motora

Příspěvek od zedd.x »

vencacik píše:Pokud chčije olej pod víkem jde to vidět (leda že ti jako u mě bude kapat na kat a hned se spálí). Viděl bych to spíš na gufera na ventilech. Přetěsňovat celý motor je podle mě zbytečně velká akce.
Presne tak, vymenit gufera na ventilech a pak se uvidi. Navic se kvuli toho ani nemusi sundavat hlava...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“