1,8 T 1998 110kW

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: 1,8 T 1998 110kW

Příspěvek od Hudy »

Jinak s tou spotřebou,Pašíka sedlá manželka a až mě to překvapuje 6,8l/100 km což je paráda,asi je rozdíl když se jezdí v létě pěkně svižně a teď v zimě když to nemůžeš ano pořádně počechrat.Ale užívá si to jak bez problému ujíždí konkurentům hehe,dobrej motor neměnil bych

Uživatelský avatar
B5 1,8t
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 13.01.2011 14:44
Bydliště: Liberec

Re: 1,8 T 1998 110kW

Příspěvek od B5 1,8t »

Deepblue píše:No, z Jeseníků do Hradce je to z kopce.)) Dělám si srandu:)) Ale prosímtě, na palubním pc jsou dvě položky. Jedna je okamžitá spotřeba a ta druhá je průměrná na 100km. Která ti ukazuje tu nízkou hodnotu?
Si děláš srandu? :-) Ta průměrná, ale říkám bylo to jednou ;-)

Uživatelský avatar
B5 1,8t
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 13.01.2011 14:44
Bydliště: Liberec

Re: 1,8 T 1998 110kW

Příspěvek od B5 1,8t »

Deepblue píše:
sagi píše:chlapy mam dotaz...

teď jsem koupil passata 1,8 T 110kW,moje současný auto je Ibiza TDi 81 kw.Když jsem si vezl auto domu,ibiza byla rychlejší nez passat.To je normální? všude čtu jak 1,8 T jede suprově...sem docela zklamanej, min. majitel se zarušuje že je vše ok... zkoušeli jste takhle někdy porovnávat tyhle dva motory? druhá věc je že prumerná spotřeba passata byla 13(dávali jsme tomu teda za uši), ibiza poloviční...takže mám něco s motorem, nebo tyhle motory nejsou tak super???

Díky
Za normální bych ještě považoval když slabší a zároveň lehčí auto vystřelí rychlejc než Passat 110KW. I s feldou 55KW jsem se dostal na 50km/h zhruba za stejnou dobu. Pak už ale musíš za sebou všechno slabší nechat, jinak to opravdu nebude v pořádku. 110KW s turbem se podle mých zkušeností dobře točí nahoru od 2500-3000 otáček výš. Ale záleží to asi kus od kusu. V mým případě nechávám všelijaký ty Mondea, Laguny /pokud to není nějaká extra kubatura/ spolehlivě za sebou. 81KW nelze vnímat vnímat jako konkurenta, pokud s ním máš problém v celým spektru otáček, asi to nebude ok.
Jo, já to zkoušel 81kw Octavie. Ani si neprdne do stovky a pak už ani nevím, že se s někým honím :-) asi bude někde chybka :-(

Uživatelský avatar
Deepblue
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 30.11.2010 18:00
Bydliště: U Brna

Re: 1,8 T 1998 110kW

Příspěvek od Deepblue »

B5 1,8t píše:
Deepblue píše: Za normální bych ještě považoval když slabší a zároveň lehčí auto vystřelí rychlejc než Passat 110KW. I s feldou 55KW jsem se dostal na 50km/h zhruba za stejnou dobu. Pak už ale musíš za sebou všechno slabší nechat, jinak to opravdu nebude v pořádku. 110KW s turbem se podle mých zkušeností dobře točí nahoru od 2500-3000 otáček výš. Ale záleží to asi kus od kusu. V mým případě nechávám všelijaký ty Mondea, Laguny /pokud to není nějaká extra kubatura/ spolehlivě za sebou. 81KW nelze vnímat vnímat jako konkurenta, pokud s ním máš problém v celým spektru otáček, asi to nebude ok.
Jo, já to zkoušel 81kw Octavie. Ani si neprdne do stovky a pak už ani nevím, že se s někým honím :-) asi bude někde chybka :-(
To jako, že se ti 1.9tdi 81kw sazínek ochťávka nafťáček ztratí z dohledu, ujede ti? Cožpak o to, špatně nejede, kámoš mě s ní povozil a jela OK. Žádný hluk, výborná akcelerace, je taky o dost lehčí než Passat, ale že by ji neporazil beznín turbo 110kw? Ještě se mi nestalo, že by mě nějaká Oktávka natáhla. Jasný, že když narazíš na Oktávku s čipem cca 140kw, nebo na RS, tak tak nechytačka...ale jinak to prostě MUSÍ MAKAT!!

Uživatelský avatar
Deepblue
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 30.11.2010 18:00
Bydliště: U Brna

Re: 1,8 T 1998 110kW

Příspěvek od Deepblue »

B5 1,8t píše:
Deepblue píše:No, z Jeseníků do Hradce je to z kopce.)) Dělám si srandu:)) Ale prosímtě, na palubním pc jsou dvě položky. Jedna je okamžitá spotřeba a ta druhá je průměrná na 100km. Která ti ukazuje tu nízkou hodnotu?
Si děláš srandu? :-) Ta průměrná, ale říkám bylo to jednou ;-)
Tož tak to jo:)) Teď jsem měl trasu Brno-Náchod průměr na sto 6.8. Ale míň už ani prd :revenant:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“