Vymena řemenů na 1.8T AEB

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
prasssat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.01.2012 17:30

Vymena řemenů na 1.8T AEB

Příspěvek od prasssat »

Mam dotaz jak vyměnim řemeny na klimu,pumpu a proste ty co sou zepředu,hlavně mě zajima jak na řemen na vodní pumpě.Musim povolit předek celej abych se tam dostal?Četl sem že se musí sundat řemenice z vodní pumpy abych tam dostal řemen ale nějak se mi to nezdá.Diky za rady

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Vymena řemenů na 1.8T AEB

Příspěvek od Flico »

v sekci Ostatni si sosni Jak na to Passat a na strane 187 mas navod i s obrazkama :wink:

prasssat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.01.2012 17:30

Re: Vymena řemenů na 1.8T AEB

Příspěvek od prasssat »

na to sem prave koukal a pisou tam ze mam sundat řemenici ale k tomu se doatanu asi jen kdyz povolim předek tak se ptam aby mě řek někdo jak to dělal

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Vymena řemenů na 1.8T AEB

Příspěvek od vesinho »

prasssat píše:na to sem prave koukal a pisou tam ze mam sundat řemenici ale k tomu se doatanu asi jen kdyz povolim předek tak se ptam aby mě řek někdo jak to dělal
ja to dělal u 1.9tdi ale to by mělo být stejný a sundal jsem celý předek nárazník, výztuhu, chladiče pak je super přístup k tomu to tam nasadit u altíku atd... je napínák, a u klimy povolíš řemenici a poté nasadíš řemen a napneš jak říkám ja sundal celej předek sice možná zbytečný ale super přístup jak říkám ať se daří :D

prasssat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.01.2012 17:30

Re: Vymena řemenů na 1.8T AEB

Příspěvek od prasssat »

:D tak to sem přesně čekal ale zajima mě hlavne řemen na vodní pumpu.jestli musim sundat řemenici abych tam dostal řemen

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Vymena řemenů na 1.8T AEB

Příspěvek od vesinho »

prasssat píše::D tak to sem přesně čekal ale zajima mě hlavne řemen na vodní pumpu.jestli musim sundat řemenici abych tam dostal řemen
nemusíš sundavat nic jen povolit tam je napínák ten povolíš jenom

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“