kde nechat chipovat

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

kde nechat chipovat

Příspěvek od boost »

Ahoj. Mám Superba 2.8 V6 a chtěl bych ho nechat načipovat. Ale vůbec si nemůžu vybrat. Všichni nabízí cca. to samý ale každej za jiný peníze. Tak bych se chtěl zeptat jaký máte zkušenosti např. diesel-technik kladno (ty se mi docela líbili). Cena je různá od asi 12000 po 3500. Za stejnej výkon, záruky, zálohy na CD. A v dnešní době neznamená nejdražší nejlepší takže nevim. Za názory děkuji.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Litle.ICE
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 16.02.2008 15:42
Bydliště: olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od Litle.ICE »

od diesel technik mam taky chip a uplna spokojenost.teměř už rok a bez problemů...cena myslím si slušná a přijel až do Olomouce (měli jsme pro něj více aut na chip)...spokojenost

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od sss601 »

kolikti to hodí kw navíc????

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od boost »

Podle něj 157 kW a 309N.m. Byl sem tam a nechal to udělat, takže změna neni moc razantní. trošku lepší je to kolem 3000ot jinak bych to asi nepoznal a spotřebu ještě nevim.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od cernohousmartin »

boost píše:Podle něj 157 kW a 309N.m. Byl sem tam a nechal to udělat, takže změna neni moc razantní. trošku lepší je to kolem 3000ot jinak bych to asi nepoznal a spotřebu ještě nevim.
mužu se zeptat na kolik to vyšlo?

Lathy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.01.2011 22:43
Bydliště: BRNO

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od Lathy »

Ma nekdo Chiptuning na 1.8T ? zajimalo by me jeslti pocituje nejakou razantni zmenu :)
Havana drinker

Thomas23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 26.01.2010 20:06

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od Thomas23 »

Diesel Kladno je v pohodě, mě Chipovali 1.8 Turbo 110 Kw na 136 Kw a jsem maximálně spokojenej, mohu doporučit.
Udělal mi zálohu původních parametrů řj. s tím, že když nebudu spokojenej, tak mi to vrátí zpátky a nebo předělá, dá se to pak ještě doladit, když by to nebylo podle představ:-)

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od sss601 »

nevim dle meho u atmosfery jsou to vyhozene penize myslim si ze 12kw asi moc nepoznas ale nejel jsem s ciplou atmosferou proto to je ciste muj osobni nazor

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od čerf »

taky jsem stejnýho názoru, že čipovat atmosférické motory je mimo mísu

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od boost »

vyšlo to na 4000, problémy zatim žádný a spotřeba při zachování jízdního stylu se zdá zatím být o půl litru níž.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od sss601 »

podle pc nebo nadrz nadrz? Za 4t? To ti to jen napichnul na VAG ne? A kolik ti to zere? Mas manual nebo tipronic?

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od boost »

nádrž, nádrž. A o tom co s autem provedl můžeme spekulovat do nekonečna. Nevim proč by si měli lidé jako je diesel-technik, kterej kupuje mapy, takže je nemusí vymýšlet brát za chip 12000 a dělat haura jaká je to kvalita. a jestli auto napíchl, vyčetl z něj závady, snížil spotřebu přes palubák. potom sem vůl, ale to se dozvíme až vyrazím někam na měření. žralo to na nádrž 10, teď 9.5. Manuál
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od sss601 »

ja to nemyslel zle;-) 9,5 to nic moc ja jezdim s audinkou za 10.1 a to mam tipronic ja cekal ze s manualem a bez quattra jezdis tak za 8-8,5l normal tak ono je fakt ze zalezi kde jezdis jinak jedna otazka mimo uz je hotovy most z bechyne do hvozdan pred serpentynama?

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od boost »

já se nezlobil, jenom mě prostě zaráží cena některejch úpravců který v tom nemaj svoje ani prd, jenom se s někym domluvili že budou nabízet jejich produkty a berou si za to prostě moc. Jezdim s tim trasy kolem 50km, ale když vyrazim třeba prahu, nebo Brno tak jedu kolem 8.5. Pokud teda nejedu po dálnici víc jak 150, pak už to zase leze nahoru. A most z Bechyně na Hvožďany? Hotovej neni, ale průjezdnej je. Sou tam semafory a je to jednosměrně. Ale nevim jak je to tam s tonáží. Jestli je to zatim pro 3.5t nebo víc. A teď to v těch serpentýnách za mostem hezky klouže. :-)
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nechat chipovat

Příspěvek od sss601 »

v breznu tam zas pojedu tak to nemusim objizdet to jsem rad diky za info ;-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“