NE/Vybuchat katalizator

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

NE/Vybuchat katalizator

Příspěvek od mike125 »

Potřeboval bych radu....Když nastartuju auto v zimě tak mi z vyfuku nejde nic a šecko se tahne přes vlvoves,servisak mi říkal že mam bud ucpany katalizator a nebo je rozsypany, že je to zacpane a nejde to jinama než přes ten vlnoves,tak jsem ted koupil novy vlnovec 55x150 a přemyšlam že než to 2x zkoušet nasazovat a zesazovat že ten katalizator vymlatim a bude,jenom bych potřeboval vědět jaké to bude mít vyhody/nevyhody když ho dam pryč...podotýkam že technicka není problém na to mám lidi jde mi o auto


Díky za vše 8)

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: NE/Vybuchat katalizator

Příspěvek od mike125 »

Výkon by to mělo asi trochu přidat ne?o kolik procent tak?


Co myslíte ten vejfuk mohlo by to mít pěkný zvuk??a ten katalizator to je ta ovalná potvora za turbem???musim sundat plasty nebo to jde ze spodu odšrubovat?


PS.Nikdy jsem tohle ještě neměnil tak prosím berte obled že se v tom nevyznám
Přílohy
31032011561.jpg
31032011562.jpg

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: NE/Vybuchat katalizator

Příspěvek od mike125 »

Poradte mi někdo s tím katalizátorem ja se bojím že to nejak dojedu to turbo..potřebuji nějaké zkušeností znat

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: NE/Vybuchat katalizator

Příspěvek od Flico »

taky nemam kat pac se mi urvala ta cihla a ucpal se, misto nej mam down pipe nebo jak tomu rikaj a je slyset pekne turbo a vykon je znat hooodne ( pac predtim to diky ucpani neslo vubec :mrgreen: :mrgreen: ) jinak kat je to hned za turbem u motoru jde trochu hur ven, a kdyz ti to jde pres vlnovec je kravina ze ti rekl ze mas ucpanej kat pac vlnovec je az pod autem a za turbem, spis nemas v pr... stredak nebo tak neco ?

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: NE/Vybuchat katalizator

Příspěvek od mike125 »

tak dneska sem to měl sundane a katalizator vypadal uplně jak novy,tak sem ho z druhe strany akorat profoukl kompresorem dal spatky navařil novy vlnovec a má to nadherný zvuk,je pekně slyšet turbyna a blow off..kraasa :blush:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“