Nefunkci hlidaní prostoru

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Calibra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2010 17:40
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Nefunkci hlidaní prostoru

Příspěvek od Calibra »

Caute lidicky nefunguje mi vnitrni hlidani pprostoru vzdy po zamknutí kontrolka na sloupku zhasne a hlídaní je nefunkcní.Chtel jsem s ezeptta na mozne caste zavady a príciny a taky jetsli ma na alarm vliv jina jednotka komfortni elltroniky ze strasího modelu Díky Dejv :)

Maňas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 28.12.2007 09:27
Bydliště: Velká Bystřice, kósek od Olomóce
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkci hlidaní prostoru

Příspěvek od Maňas »

Nevim co presne myslis tim hlidanim, zda mas snimace pohybu uvnitr vozu, ale pokud ti neblika kontrolka na dverich po zamknuti auta tak bys mohl mit problem se spinacem ve dverich. Me to delalo kdysi taky problem (u ridice) s tim, ze kdyz jsem odemcel a otevrel dvere tak se ani nerozsvitilo svetlo na stropu nebo naopak pri zamceni neblikala ta kontrolka na dverich nebo ani neblikly smerovky dvakrat pri zamceni. Vymenili mi zamek i se spinacema a jede to. Mimochodem se to tu resilo kdysi na foru, ze je tam prasklej letovanej spoj na tistaku u toho spinace. Ja ten starej zamek rozebral a pod lupou nasel tu prasklinu. Jinak ted me asi to samy ceka u spolujezdcovych dveri. Odemcu, otevru dvere a pokud nezavru do nejake doby ozve se alarm. Pokud zavru dvere tak se vsechno zase zamkne.

Calibra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2010 17:40
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkci hlidaní prostoru

Příspěvek od Calibra »

Me toto vsecko funguje jen alarm nefunguje kdyz zamknu a necham poriotevreny treba kufr nebo okynko a strcim tam ruku nebo otevru kufr tak alarm NIC a nesviti ta kontrolka jak je sedadlo dole na tom sloupku u ridice

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“