Velký problém 2,3benzín ůnik vody

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Luky1989
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.07.2011 22:23

Velký problém 2,3benzín ůnik vody

Příspěvek od Luky1989 »

Zdravím potřeboval bych poradit mam 2,3i 1998 sedan a už sem to měl u tří lidí a nikdo neví co stím,jede mi to normálně ale jakmile zastavím převážně v létě tak mi to vaří ale teplota je pořád na 90,a voda bublá a vyteče z přepadu už sem vážně zoufalí chci stím ject na dovolenou ale nikdo neví co stím.Co to může být chladič?Baňka?Prosím o radu ¨děkuji

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký problém 2,3benzín ůnik vody

Příspěvek od cernohousmartin »

Luky1989 píše:Zdravím potřeboval bych poradit mam 2,3i 1998 sedan a už sem to měl u tří lidí a nikdo neví co stím,jede mi to normálně ale jakmile zastavím převážně v létě tak mi to vaří ale teplota je pořád na 90,a voda bublá a vyteče z přepadu už sem vážně zoufalí chci stím ject na dovolenou ale nikdo neví co stím.Co to může být chladič?Baňka?Prosím o radu ¨děkuji
muj tip je na těsnění pod hlavou,prdlá hlava nebo jen pokroucená,ale spíš by stačila výměna toho těsnění.

roved
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 29.06.2009 22:34

Re: Velký problém 2,3benzín ůnik vody

Příspěvek od roved »

kolko vyteče? ventilator ide? visko spojka je ok termostat vodna pumpa hlava podla mna nie to by sa prejavovalo stale a pekne to je vidiet

Luky1989
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.07.2011 22:23

Re: Velký problém 2,3benzín ůnik vody

Příspěvek od Luky1989 »

díky vyteče vše z přepadu, ve středu jedu na dílnu tak skusím vyměnit baňku a to těsnění a srovnat hlavu, snad to bude ono,a rovnou i termostat,dám vědět jak to dopadlo

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký problém 2,3benzín ůnik vody

Příspěvek od _GK_ »

To jsem měl taky, musíš jít po všem takže pumpa ven a kontrola vrtulky, termostat rovnou novej pro jistotu s tím to musí uchladit pokud to nemáš plný rezu jako jsem měl já takže ještě vem hadici a dej tomu pořádnej ceres nejlíp díl po dílu (chladič, topení, chladič oleje atd.)

Uživatelský avatar
OndraV5
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 15.11.2010 14:50
Bydliště: Krucemburk, VWysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký problém 2,3benzín ůnik vody

Příspěvek od OndraV5 »

Ahoj,

tak se přidávám se stejným problémem... Vždy když sem zastavil tak začala kapat voda cca z prostřed motoru... Voda mě ubývala, tak sem dolejval a dolejval, teplota normálně na 90stupňů... Po delší době, co mě to trápilo auto šlo na dílnu... Byl v prde*y komplet termostat ( v půlce prasklý ), hadice od vodní pumpy a nakonec i sama vodní pumpa + řemen se dal nový.. A když sem se dnes přišel podívat na auto do dílny, tak ještě vyteklí zadní tlumič.. Takže celkem paráda...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“