2 KLAKSONY V KUFRU

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
ROMAN K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 11.04.2011 18:40

2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od ROMAN K »

Zdravím a chci se zeptat k čemu jsou ty 2 klaksony v mém kufru passatu 1.8T sedan?Někdo mi říkal,že je to snad druh alarmu,ale nevím jak se aktivuje.Děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od Flico »

asi by to mohl byt nejakej origo alarm kdyz sem si hral s VAGem v aute a poustel ruzny veci a akcni cleny, najednou mi v aute zaclo neco troubit tak ze sem musel vylezt :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od Jindra 1.8T »

dneska sem se v tom zrovna hrabal vždy když jsem zamčel nebo odemčel tak to zařve a náhle nic tak sem pátral hledal pojistku je zase na tak inteligentním místě ale pojistka vyměněna a už zase huláká a je to k centrálu akorát by mě zajímalo jestli se dá nějakym zpusobem změnit zvuk ale spíš to je dano tím klaksonem v kufru ne a nevíte někdo jestli nebo jake je relé na desce pro centál vše funguje ale nejdou dálkou stáhnout okna a naopak přes kufr mi jdou kuji

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od cernohousmartin »

Jindra 1.8T píše:dneska sem se v tom zrovna hrabal vždy když jsem zamčel nebo odemčel tak to zařve a náhle nic tak sem pátral hledal pojistku je zase na tak inteligentním místě ale pojistka vyměněna a už zase huláká a je to k centrálu akorát by mě zajímalo jestli se dá nějakym zpusobem změnit zvuk ale spíš to je dano tím klaksonem v kufru ne a nevíte někdo jestli nebo jake je relé na desce pro centál vše funguje ale nejdou dálkou stáhnout okna a naopak přes kufr mi jdou kuji
a kde s prosím nachází ta pojistka,mě totiž taky nehouká a nikde sem ji nenašel.

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od Jindra 1.8T »

musíš sundat spodní dekl a kouknout na na relé desku a a povolit a dat bokem i pojistkovou skřínku je a ta pojistka je na releové desce uplně na levé straně jakoby z boku je to hodně blbě vydět

ROMAN K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 11.04.2011 18:40

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od ROMAN K »

Pojistku jsem našel,byla v pořádku,je to 15,ale zvuk žáden,jak mám vyzkoušet ten alarm?co mám udělat abych zjistil,že je funkční?jak ho aktivuji?díky za rady.

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od Jindra 1.8T »

no tak pak asi vag skontrolovat členy jak již píše fliko.. mě se neaktivoval když sem měl špatny mikrospínač když zamču musí bliknout blinkri aspon u mě a bez vagu sem ho ošidil tak že jsem nechal jedny dveře odevřeny pak sem zamčel auto blinkry neblikli pak sem přivřel dveře na první cvaknutí a potom jsem je přitlačil jako bych je chtěl dovřít uplně ale tak aby nedocvakli jakmile blikli blinkr tak sem je pustil a začal houkat docela primitivní řešení ale tak sem ho skusil ja a při zamčení či odemčení to i houkne tak drží palce

Uživatelský avatar
R3ynolds11cze
Profík
Profík
Příspěvky: 925
Registrován: 17.10.2008 19:01
Bydliště: Praha-Zapad-Smer Slapy
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 KLAKSONY V KUFRU

Příspěvek od R3ynolds11cze »

To houkani klaksonu pri zamykani se nastavavuje pres VAG ;-) ...jako dojezdy oken
http://www.galvenn.cz-Zlacení,Chromovaní..
ceník->Budu se snažit ho sehnat co nejdřív
My Car-http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=80730

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“