kód Readiness

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

kód Readiness

Příspěvek od bundis »

Ahoj,chci se zeptat,mám takový problém,mám tu už dost příspěvků k motoru 2,8,ale nějak jsem nedostal odpověď,která by mi můj problém vyřešila. Tak jsem hledal a našel,že existuje ve VAG nějaký kód readiness,tak jsem ho ve VAG našel a nechal si ho vypsat a napsalo mi to 01101101. Když je vše ok,měly by tam být samé 0. Problém je v tom,že mám vyměněný svíčky,jsou to origo a ty staré byli černé jako bota, rozsvěcí se mi kontrolka spalin (žlutá), auto na volnoběh kucká a smrdí z něj nespálenej benzín.Prostě to špatně spaluje.Kabely a zapalování je taky ok.Už nevím kudy kam.Ve VIS jsem se dočetl,že pokud kód není 00000000 tak je potřeba vytvořit nový kód. Nevíte někdo jak se to dělá nebo alespoň bych uvítal radu co to může dělat. Ještě ve VAG jsem zjistil,že jedna stana válců vstřikuje dvojnásobné množství paliva než ta druhá, vstřiky,filtry a čerpadlo jsem vyloučil taky,protože tam mám plyn a na ten to dělá taky.

zid@n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 22.12.2010 14:18
Bydliště: Kuvajt - HK - Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: kód Readiness

Příspěvek od zid@n »

readlines se cte za jizdy a pri zahratym motoru, neni to nic jinyho nez takovy sesumirovani funkci dulezitejch veci na jednom miste.. z hlavy nevim presne, ale je tam vodvetravani nadrze, vyhrev katu a podobny veci.. jinak co znamena kdyz pises "kabely a zapalovani je taky OK"?? mas aspon kabely a zapalovaci modul novej?? ja resim podobnej problem uz pres 4mesice a furt sem nevyresil..
Passat B5.5 2.8 Tiptronic 4Motion Variant

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: kód Readiness

Příspěvek od bundis »

Kabely a zapalování ok. Auto už je v servisu.Pak dám vědět jak jsem dopadl

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: kód Readiness

Příspěvek od vwtom »

Tak jak jsi dopad s vytvořením readiness ?
Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“