Passat 2.0 benzin 96kW

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Andrew-Tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 20.01.2008 22:47

Passat 2.0 benzin 96kW

Příspěvek od Andrew-Tdi »

Zdarec má někdo pašíka s tímto motorem? Popř.jak je s ním spokojen? :smoke:

Andrew-Tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 20.01.2008 22:47

Re: Passat 2.0 benzin 96kW

Příspěvek od Andrew-Tdi »

Kuwa to mam takovou raritu?

dvd73
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.06.2010 01:25

Re: Passat 2.0 benzin 96kW

Příspěvek od dvd73 »

já mám 85kw 2.0 :-D takže má společný leda tak ten objem... ale obecně tyhle benzíňáky dost vydrží... není co by se na nich zkurvilo jako turbo atd... já mám sice jen 8 Ventilů ale tak až se zadřou tak to bude stát pár korun :-D
Právní rady a zastoupení
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=215552" onclick="window.open(this.href);return false;

tonashik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.04.2010 12:36

Re: Passat 2.0 benzin 96kW

Příspěvek od tonashik »

nazdarek pani.... ja mam tiez takeho pasika a som snim spokojny... len mam problem sekania vymenil som sviecky, bol na diagnostike a ukazuje mi bohatu zmes ale menil som lambda sondu asi pred polrokom. bol som aj v LPG servise a tam mi povedali ze mam vsetko v poriadku a pozerali sa na to dalsi traja mechanici a nikto mi nic urcite nepovedal tak uz som stoho zufaly!!! tiez mi to sklbne ako keby ti dochadzal benzin proste trhne na sekundu - sekundu a pol a potom mi zacne pipat plyn ze ho mam prepnut na benzin. Prepnem ho na ten benzin prejde ja neviem 5 min a prepne ho naspet na plyn. Vacsinou mi to robi pri cca 2500 otackach ked stupim na plyn tvrdsie. Predtym to spravilo len raz za cas teraz pri ceste do prace (14km) mi to spravi aj 5 krat. Dakujem vopred za vsetky rady alebo indicie

Andrew-Tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 20.01.2008 22:47

Re: Passat 2.0 benzin 96kW

Příspěvek od Andrew-Tdi »

Radím najít pořádnej LPG servis kde se opravdu vyznají, mám taky prasata v plynu a šlape to v pohodě.

dvd73
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.06.2010 01:25

Re: Passat 2.0 benzin 96kW

Příspěvek od dvd73 »

souhlas. ono je rozdíl kde plyn montují a kde mu rozumí. nechci dělat reklamu, sám odtamtut plyn nemám, ale kde se opravdu vyznají a jezdí tam lidé když už jsou zoufalí i přes celou republiku tak je LPG Čadek v Brně
Právní rady a zastoupení
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=215552" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“