2.8 V6 vicenasobny ventil

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

2.8 V6 vicenasobny ventil

Příspěvek od Gixxer »

to je ten hajzl co vypada jak N75 a ovlada ten valec v sani??... je nad klapkou je to ono??pise mi to zkrat na kostru ,sporadicka...ukazovalo mi to este casovani klika s vackou taky zkrat na kostru sporadicky a nasel sem na hlave od napinaku zlomenou paticu jenom prilozenou jakoby nedocvaknutou tak sem to poresil tak uvidime jestli to prestane psat tu vacku , auto necuka neskube tahne plynule ... nemohlo to met aji spojitost ze to bylo treba zblbly, stalo se vam toto uz nekomu??
.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 2.8 V6 vicenasobny ventil

Příspěvek od xerxes »

v sani je mechanika to je jen přepínani sáni ve vyšších otáčkách,to časování váčky to je už horší pokud je sporadická tak to vymaš a zkus znova za pár dnu vag co napíše

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 vicenasobny ventil

Příspěvek od Gixxer »

jj sak jasny ze ten ventil ovlada ten balon na sani ,nevali se ti nekde z toho druhyho motora?... proc mysis ze by to melo byt horsi jako ze ten napinak by mohl byt KO??
.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 2.8 V6 vicenasobny ventil

Příspěvek od xerxes »

pokud chceš komlet to sání tak není problém nebo pošli do S,Z foto co konkrétně potřebuješ mám díly z Dvou motoru tak je z čeho výbírat :wink:

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 vicenasobny ventil

Příspěvek od Gixxer »

tak vyreseno po poreseni te patice na tomnapinaku vsechny chyby zmizely jak vicenasobny ventil tak serizeni vacka vs klika a aji odvzdusnovaci ventil nadrze ... zajimave co vsechno to pise kvuli jedne blbe zapojene patici
.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“