za studena cuká b5 1.6 ahl

benzínové motory...
Odpovědět
Koník.bmx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 18.10.2010 15:35

za studena cuká b5 1.6 ahl

Příspěvek od Koník.bmx »

ahooj...muj problem..rano sednu do auta, vyjedu a než se ohřeje tak decentně cuká (zhruba do 2000ot auto netáhne, jakoby jelo na tři valce) když je ve višších otačka jako když se to chytne auto tahne prostě jede normálně....po ohřatí auto necuká...rady??:)

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: za studena cuká b5 1.6 ahl

Příspěvek od miky1 »

Mně tohle dělal snímač otáček klikové hřídele

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: za studena cuká b5 1.6 ahl

Příspěvek od ace_rimmer »

mně taky, ale až za tepla, v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nekupuj nějaký laciný, dej tam BOSCH co tam patří, já jsem koupil levnější a po 10tis km se to objevilo zas, laboroval jsem proč, když snímač je vyměněný a bylo to zase ním, koupil jsem bosch tady od klubáka novej za krásnou cenu a zatím pokoj. Taky zkus projít kabely k zapalovacímu modulu, konektor odpoj, pročisti a při zapojování se ujisti, že tam festovně drží (u mě se zdál,ale nedržel), pak projdi všechny kabely ke svíčkám+samozřejmě kontrola svíček, případně za studena když máš pocit že jede na 3 válce tak odpojuj kabely od svíček a uvidíš který okruh je špatný, pokud se chod motoru nezmění ani po odpojení tak víš kde je chyba. VAG ti nehlásí žádnou chybu? za studena má dost velkou důležitost i čidlo teploty chladící kapaliny, takže bych mrknul ještě na něj

___TUROK___
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 16.04.2008 20:58

Re: za studena cuká b5 1.6 ahl

Příspěvek od ___TUROK___ »

Mě to dělá úplně to samé, ale u mě je to dáno zasviněnýmá svíčkama od oleje, pak to v nižších otáčkách hůř zapaluje. Zkus zkontrolovat, zda-li ti neuniká olej do válců.

Turok

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“