Passat 1.8 20v

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Jerry86j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.10.2012 19:25

Re: Passat 1.8 20v

Příspěvek od Jerry86j »

Ahoj,nevim do jakeho tema to psat,ale pisnu to tady,mam pašika rv 97 1.8T 110kw,mam problem s diagnostikou,mam program VAG,když chci načist motor a abs,tak mi to piše jestli to je namontovane ve voze,ale přitom když dam načist přistrojovou desku,erbeg,climu,central,tak to vyjede,nevim kde hledat problem,na octavce 1.9 SDI a na passatu 1.9 TDI ten problem neni,vše načte,zkoušel jsem i jiny kabel do meho pašika,ale je to uplně te samej problem,ale když dam načist jednotku motoru nebo abs,tak jde slyšet lupani,jako že to chce najet,ale pak vyjede chyba,jestli je jednotka namontovana ve voze,a nebo se mi někdy stane že vyjede přiliš mnoho chyb,komunikace neni stabilni,a hned zas vyjede..ale děla to jen u jednotky ABS a MOTORU...jinak vše načtu,kde muže byt zrada? jedna se mi o to že mi začlo svitit ABS na tachmetru,ale nemužu přijit na zavadu,když se nedostanu na jednotku ABS,tak samo bych rad zjistil jestli hlasi jednotka motoru nějake chyby,ale nepřipojim se :( snad mi někdo tady dokaže poradit,jsem z toho jelen,dik za jakoukoli radu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“