Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Motor 1.8T zkušenosti s chipem
PříspěvekNapsal: 31.12.2012 09:18 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.10.2012

1259

Ústí nad Orlicí

Momentálně mám neznámej chip na 120kw jede slušně, ale už mě láká něco víc :D Ale teď to asi nechám. Jinak spotřeba při cukačkách po městě je tak 9l. Delší trasy třeba do Hradce na nákupy (cca 60km) se dají i za 6,5l. Při včerejší lehké honičce s morlogovim ASZ (cca 40m. předjížděli jsme všechno co mělo kola) jsem měl spotřebu při dojezdu 7,5l (ale zase palubák že :roll: )

Jinak na motorpowera jsem slyšel jen kladné reference a když bych se rozhodnul pro jinačí chip, tak bych si ho nechal dělat asi právě od něj. Co vím, tak některým klukům to dělal přímo na srazu na parkovišti. A řek jim, že brzdu mají v ceně a až budou chtít, že mají přijet to přeměřit.

FABIA RS 1.9 TDI Yellow Pussy Wagon

PříspěvekNapsal: 21.02.2013 09:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.10.2012

1259

Ústí nad Orlicí

S motorpowerem jsem domluvenej na chipu na jaro, už jsem s ním dvakrát řešil něco přes telefon a všechno v pohodě. Super domluva, fér jednání, ochota poradit, nemám problém. Ani kluci z okolí co znám s ním nemají problém.

A příjde mi, že BRC. majkl sem přišel akorát házet špínu bez nějakejch argumentů.

PříspěvekNapsal: 27.02.2013 00:53 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

13.04.2010

412

OlomouCity

Dymak píše:
Bull píše:
V6 2,8 je pořádnější čtyřkolka než 1,8T ? Já myslím,že jsou úplně stejné,kromě toho,že 2,8 je ještě těžší na předek.

ale V6 má pouze jedinou dostupnou možnost foukání a to je P.E.S. za cca 100K s výkonem 295ps, což když budeš chtít vydolovat z 1.8T, tak tam utopíš to samý a furt budeš ochuzenej o zvuk šestihrnce

Nesouhlasím...S 1.8T se na 300HP dostaneš určitě za míň než 100k a to skoro o polovinu ;) Jde o to jaký 1.8T máš...u 165kw ti stačí jen vstřiky a pumpa + soft a jsi tam (220kw) ...cenovka tak 30 když nepočítám výměnu svíček, olejů apod...Bez vstřiků to MTM u S3 upravuje na 200kw pouze softem a u 132kw a 110kw s El. plynem musíš dát i K04řku což se trošku prodraží ale vesměs je 300HP z 1.8T určitě menší problém (i finanční) než to dolovat z 2.8 ;) ...nad 300 už borci většinou řeší i vnitřnosti

PříspěvekNapsal: 28.02.2013 18:54 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

1450

Decin

promazáno...

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 28.02.2013 23:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

945

Slovensko

skoda dobre citanie :(

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 01.03.2013 17:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.07.2009

554

Nevím proč se to mázlo, je tady snad cenzura?

PříspěvekNapsal: 01.03.2013 17:42 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.10.2012

1259

Ústí nad Orlicí

Ne, ale byl to offtopic. Hádat se tady můžou, ale v tématu pro to určeném ;)

PříspěvekNapsal: 04.03.2013 13:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.07.2009

554

Tady je OT 95% příspěvků... Jen pro doplnění.

PříspěvekNapsal: 09.04.2013 22:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.04.2008

24

Praha

brc.majkl píše:
mám čip na 1.8T AWT. Konkrétně jde o škodu superb, r.v. 2007. Na motoru vše původní, najeto 112 tis km.

Nechal jsem si to naladit u tdichip.cz. Mohu všem doporučit. Není tajemství, že je to nejlepší ladič benzínových motorů. Je to oficiální ladič výkonu přímo z výroby pro Corvette, teď pracuje na softu do formule, jezdí závody s Audi 1,8T quattro chipnutých na nevím kolik kw včetně kompletního převrtání a 2.0 a jezdí na e85 . Je to opravdu mistr ve svém oboru, mám naladěno na 197 koní s tím, že mi zvedl tlak turba z 0,5 na 0,8 přičemž turbo zvládne až 1,1. I tady platí, ne vše přehnané je opravdu dobré a výkonné. Upraví hodnoty, aby auto nepadalo do nouzáku při čočce atd. Je potřeba mít v pořádku lambdu a váhu vzduchu. Za mně tedy určitě doporučuji, cenovka 5 tis a jel jsem kv§li tomu 600 km - sídlo má v Berouně.

NO TY KRÁVO... Jak by řekl Rytmus - "tys zabil"...

Větší kundovinu jsem už dlouho nečetl, možná na feministky.com se najdou podobný hlody. Kluku, ty jsi buď zaplacenej a nebo totálně blbej, protože tohle může sežrat někomu jen ultrablb.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Nebo si od TDIchip dostal slevu na toner?
http://www.renton.cz
Je všeobecně známo, že kdokoli o chiptuningu něco ví a rovnou dělá i SW pro formuli a Corvetu, tak musí i zákonitě prodávat tonery do tiskáren.

PříspěvekNapsal: 10.04.2013 18:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1063

střední čechy

neni tajemstvim že chipujou i tonery nahravaj do nich pravě soft z Corvet :)

PříspěvekNapsal: 10.04.2013 22:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.07.2011

2795

Praha

Eitn píše:

Nesouhlasím...S 1.8T se na 300HP dostaneš určitě za míň než 100k a to skoro o polovinu ;) Jde o to jaký 1.8T máš...u 165kw ti stačí jen vstřiky a pumpa + soft a jsi tam (220kw) ...cenovka tak 30 když nepočítám výměnu svíček, olejů apod...Bez vstřiků to MTM u S3 upravuje na 200kw pouze softem a u 132kw a 110kw s El. plynem musíš dát i K04řku což se trošku prodraží ale vesměs je 300HP z 1.8T určitě menší problém (i finanční) než to dolovat z 2.8 ;) ...nad 300 už borci většinou řeší i vnitřnosti

měl jsem na mysli 150ps verzi... možná ty ceny už šly malinko dolů, nevím... ale pokud zachováš obsah motoru a chceš z toho 300ps, tak to finanční sranda nebude (beru teda stavbu z novejch dílů, včetně výfukový a palivový soustavy, turba, kůlera, filtru, atd)
jinak souhlasim, že z V6 se dostává obtížněji a navíc je jediná možnost :evil:

G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

PříspěvekNapsal: 20.04.2013 08:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.07.2009

23

graystorm88 píše:
brc.majkl píše:
mám čip na 1.8T AWT. Konkrétně jde o škodu superb, r.v. 2007. Na motoru vše původní, najeto 112 tis km.

Nechal jsem si to naladit u tdichip.cz. Mohu všem doporučit. Není tajemství, že je to nejlepší ladič benzínových motorů. Je to oficiální ladič výkonu přímo z výroby pro Corvette, teď pracuje na softu do formule, jezdí závody s Audi 1,8T quattro chipnutých na nevím kolik kw včetně kompletního převrtání a 2.0 a jezdí na e85 . Je to opravdu mistr ve svém oboru, mám naladěno na 197 koní s tím, že mi zvedl tlak turba z 0,5 na 0,8 přičemž turbo zvládne až 1,1. I tady platí, ne vše přehnané je opravdu dobré a výkonné. Upraví hodnoty, aby auto nepadalo do nouzáku při čočce atd. Je potřeba mít v pořádku lambdu a váhu vzduchu. Za mně tedy určitě doporučuji, cenovka 5 tis a jel jsem kv§li tomu 600 km - sídlo má v Berouně.

NO TY KRÁVO... Jak by řekl Rytmus - "tys zabil"...

Větší kundovinu jsem už dlouho nečetl, možná na feministky.com se najdou podobný hlody. Kluku, ty jsi buď zaplacenej a nebo totálně blbej, protože tohle může sežrat někomu jen ultrablb.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Nebo si od TDIchip dostal slevu na toner?
http://www.renton.cz
Je všeobecně známo, že kdokoli o chiptuningu něco ví a rovnou dělá i SW pro formuli a Corvetu, tak musí i zákonitě prodávat tonery do tiskáren.

Tak naivni a duverivy! Tam pusobil celkem duveryhodne. Kazdopadne pri reseni navraceni originalniho sw jsem se potkal malem s neuspechem, dokonce jsem jel v domluveny den na urcene misto k prehrati origo sw a malem to v pulce cesty odvolal, ze je mu spatne apod. Tak jsem opravdu vypenil a najednou to slo.

Timto to cele uzaviram, v tomto oboru se neda verit na 100% asi nikomu, proto mi bude stacit serie.
Vy si kluci vyberete snad lip a preju vam co nejmin starosti a nevyhozenych penez :drinks:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]