Nestartuje...

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Francinek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 30.10.2010 19:24

Nestartuje...

Příspěvek od Francinek »

Uvítám každou radu či nápad, odpoledne se na to vrhnu. Jde o základního passata 2,8 4M a zjasnačista si umanul, že nebude startovat. Motor točí jak hloupej, ale to je tak všechno. Moje první cesta vedla včera večer k palivovému čerpadlu, protože to po otočení klíčku ani nezašeptá. Takže sedačka ven a na svorkovnici k čerpadlu /4pól/ nejde v žádné poloze klíčku ani voltík. Pojistka je samozřejmě ok, takže předpokládám zradu v relátku. Ale které to je ? Z jiných příspěvků zde jsem vytušil dvě možné - pod volantem 167 nebo v motorovém prostoru 219. Ale netuším jestli tam některé z nich vůbec je, ještě jsem to nekontroloval.
Jo a jinak na diagnostice samozřejmě žádná závada, benzín tam je.
Tak jestli někdo něco poradíte tak budu rád.
Jo a mají na tom čerpadle být ty dva krajní póly v podstatě ve zkratu ? Tedy s nulovým odporem ?
Škoda 120 GLS
Moskvič 412
Mitsubishi Galant 2,5 AWD
Mazda 626
Opel Omega Caravan
VW Passat 2,8 142kW 4motion 2002

Francinek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 30.10.2010 19:24

Re: Nestartuje...

Příspěvek od Francinek »

Tak kdyby někdy trápilo někoho něco podobného mám tady výsledky dnešní operace. Odporoučela se pojistka 40A, samozřejmě ten rozměrově největší model autopojistky, pochopitelně je v motorovém prostoru vedle řj. Stejně tak se odporoučelo relátko číslo 372, pod volantem. No a tradá, jedeme. Naštěstí jsou takové díly po garáži tak v poho. A malá poznámka - nejde prohodit palivový čerpadlo z audi (a4, a6 vše benzín) do passata, audiny mají rovnej výstup paliva a jsou cca o 2cm vyšší, takže se tam holt na výšku nevleze.
Škoda 120 GLS
Moskvič 412
Mitsubishi Galant 2,5 AWD
Mazda 626
Opel Omega Caravan
VW Passat 2,8 142kW 4motion 2002

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“