závada 00912

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
ROMAN K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 11.04.2011 18:40

závada 00912

Příspěvek od ROMAN K »

zdravím všechny fandy VW,diagnostika nalezla závadu 00912-spínač spouštění okna vpředu vlevo/e40/,projevilo se to tím že,při otevření řidičových dveří se nerozsvítí dveřní světýlko na nohy,ani se na pal.nenapíše že jsou otevř.dveře řidiče a ani nejde krátkým stisknutím okno řidiče otevřít naplno,u spulujezdce to jde,kde je zrada?jak bych měl postupovat?děkuji za rady

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: závada 00912

Příspěvek od pino.t »

Já bych řekl, že spínač spouštění okna nesouvisí s rozsvícením světla na nohy a palubním PC, tady bude na vině moikrospínač v zámku.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

palacinka
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: 12.10.2011 22:07
Bydliště: Napajedla

Re: závada 00912

Příspěvek od palacinka »

Zde je těch možností více, jak píše pino.t vadný mikrospínač v zámku (někdy ho pomůže řádně prostříkat nějakým sprejem na kontakty atd. a začne fungovat), kabeláž atd., bez rozebrání to asi nezjistíš. U toho stahování může být načatý motorek na okno, vadný ovládací panel a nebo taky zkorodované obvody v komfortní jednotce, pokud si dobře pamatuju, tak ta se u pašíka nalézá pod řidičovýma nohama v podlaze, takže ideální místo pro vniknutí vlhkosti po letech provozu (hlavně v zimě). Takže bez rozborky jednotlivých částí asi těžko poradit.
Passat B5.5 Variant 2001 1.8T Tiptronic + Ford Galaxy 1.9TDI Ghia 2002

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“