Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: motor škube za jízdy 1,8 20V 92KW
PříspěvekNapsal: 11.07.2013 18:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

65

Kostelec Nad Vltavou

Ahoj klubáci. Začal mě motor z ničeho nic škubat. Abčas zaškube na volnoběh když je studenej, ale dělá to převážne za jízdy při výc zmáčklém plynu. Nejvíce to dělá při rozjezdu, jízdy na rychlostních stupňú 1-3. Vypadá to když vynechává jako jeden válec. Ale někdy nezaškube. Bylo auto v servisu na diagnostice a zjistili že krapet blbne váha vzduchu, tak jí odpojily a dělalo to znova stejně. Jinak diagnostika nic neukázala. Prej skusí dát nové svíčky a skontrolují cívku, prej když to nezabere tak půjdou po kabelech a čidlech. Říkali mě že to je nějaké divné a bez poruchy co zjišťovali na diagnostice a co přeměřovali. Vzduchovej filtr a olej s filtrem jsem daval nedávno novej. Také jsem jim říkal jestli to nebude dělat benzínovej filtr a říkali že to je blbost aby to dělal. Jsem už bezradnej, aby se ještě nezníčil motor. S autem jezdím každej den do práce. Ale na něm už není asi co zníčit.....! :mrgreen:

Děkuji všem za vaše napady!!!!

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: motor škube za jízdy 1,8 20V 92KW
PříspěvekNapsal: 12.07.2013 20:04 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.11.2007

215

smrtka píše:
Ahoj klubáci. Začal mě motor z ničeho nic škubat. Abčas zaškube na volnoběh když je studenej, ale dělá to převážne za jízdy při výc zmáčklém plynu. Nejvíce to dělá při rozjezdu, jízdy na rychlostních stupňú 1-3. Vypadá to když vynechává jako jeden válec. Ale někdy nezaškube. Bylo auto v servisu na diagnostice a zjistili že krapet blbne váha vzduchu, tak jí odpojily a dělalo to znova stejně. Jinak diagnostika nic neukázala. Prej skusí dát nové svíčky a skontrolují cívku, prej když to nezabere tak půjdou po kabelech a čidlech. Říkali mě že to je nějaké divné a bez poruchy co zjišťovali na diagnostice a co přeměřovali. Vzduchovej filtr a olej s filtrem jsem daval nedávno novej. Také jsem jim říkal jestli to nebude dělat benzínovej filtr a říkali že to je blbost aby to dělal. Jsem už bezradnej, aby se ještě nezníčil motor. S autem jezdím každej den do práce. Ale na něm už není asi co zníčit.....! :mrgreen:

Děkuji všem za vaše napady!!!!

Co kouknout na svíčky, nebo na zapalovací kabely???

PříspěvekNapsal: 22.07.2013 21:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.08.2009

65

Kostelec Nad Vltavou

Měnil jsem nové zapalovací kabely a nic. Svíčky jsou také dobré i kompletně motor. Tak mě řekl kamarád že je zapalovací cívka určitě K.O teď na rychlo sháním novou, ale nejlépe použitou kvůli ceně! STK mám 26.7 tenhle pátek a nějak se nedaří dát auto do kupy. Děkuji všem za nějaké dobré nabýtky ohledně použité zapalovací cívky, která hodně spěchá

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 24.07.2013 16:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

8972

kolegovi to dělala vaha ikdyž ji odpojit tak to bylo stejne koupil jinou a zatim mu to drži

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]