Auto nestartuje svíti kontrolka oleje

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sinatra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.05.2013 23:47

Auto nestartuje svíti kontrolka oleje

Příspěvek od sinatra »

Dobrý den mám Volkswagen Passat 1.6i 74kW
po noci sem přišel k autu nastartovalo hned na to zdechlo na podruhe už vubec nic motor jen točil hned na to mi začala blikat kontrolka oleje a pípá to oleje sem měl málo po dolití oleje zkouším znova motor jenom točí nechce chytnout kontrolka furt stejně blika a pípa nevíte někdo co z tím? děkuju za každou odpověd

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto nestartuje svíti kontrolka oleje

Příspěvek od amavet »

opet nekdo kdo je novy a neumi pouzit funkci hledat ... :roll: des

zakla diag , pichnout na vag co ukaze . mazani muze blikat vadnym snimacem , malo oleje coz si doplnil , vadnim snimacem kapoty , slabym olejovym cerpadlem ktere pri startu nenatlaci olej k cidlu atd atd atd , nicmene nema duvod k tomu aby auto nechytlo ...

bez diagnostiky nic nezjistic , muze to byt prkotina , nebo vazna vec , typu praskly rozvod atd :wink:

ja to rikam porad , nehorsi pro auto je ve vetsine sam majitel . pokud se v tom nevyznam , odvezu to do servisu a necham to na odborniku ... nedavno sem resil na fabii htp ohlych vsech 12 ventilu , majitel to mordoval dokud neutocil baterii :mrgreen:
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Auto nestartuje svíti kontrolka oleje

Příspěvek od xerxes »

zkus z pr**le jen odpojit baterku znova připoj co to uděla

Uživatelský avatar
Someline
Člen klubu
Příspěvky: 80
Registrován: 17.05.2013 18:17
Bydliště: Ted už Chomutov

Re: Auto nestartuje svíti kontrolka oleje

Příspěvek od Someline »

Luki: máš nějak ozkoušeno, kdy pomůže to restartování elektroniky odpojením baterie? svítí mi kontrolka motoru, takže s autem nejezdím (ještě mám staré, passata jsem kupoval před 14 dny), na daig. jsem se ještě nedostal a při odpojení se bojím zablokování rádia (beta), které sice stejně chci vyměnit, ale zatím jsem nenašel správný nástroj. Tak ať to nepodstupuju zbytečně :)
Mé příspěvky vyjadřují mé osobní názory a nikoho nenutím, aby s nimi souhlasil. Může se vám to nelíbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co můžete :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“